Padá na vás jarní únava? Ponořte se do voňavé teplé koupele a zapomeňte na všechen stres, který vás obkloupuje a relaxujte. Uvidíte, že voňavý odpočinek vám pomůže načerpat nové síly a zlepší vám náladu. Naším redakčním tipem je koupelová řada kosmetiky Dove

Přípravky péče o ruce a koupelové přípravky Dove jsou každodenním řešením pro všechny, kteří chtějí své kůži dopřát hodnotnou péči. Jsou vytvořeny z takových ingrediencí, které respektují přirozené vlastnosti kůže. Pro její ochranu mají velký význam i kvalitní zvlhčovací přísady. Všechny produkty Dove obsahují ¼ hydratačního krému. Díky tomu se při každém jejich použití doplňují do pokožky látky, které jsou důležité pro pružnost, zdraví a mladý vzhled pleti.

Dove krémová pěna do koupele
Při každé koupeli Vás bude tato pěna Dove hýčkat svou bohatou krémovou pěnou a poskytne Vám jedinečný požitek z koupele. Obsahuje ¼ hydratačního krému a jemné čistící látky, které přinesou pokožce přirozenou vyváženost a mladý vzhled pleti.

Dove dvoufázová pěna do koupele
Dvojfázová koupelová pěna Dove jemně pečuje o pokožku a nabízí možnost příjemné relaxace. Bílá část pěny obsahuje unikátní hydratační látky a oleje, které působí blahodárně na pokožku. Modrá část potom poskytne kvalitní odpočinek při koupeli plné příjemné krémové pěny s lehkým parfémem. Koupele s dvoufázovou pěnou Dove tak příznivě přispívají k udržení vnitřní rovnováhy a celkové pohodě.

Dove pěna do koupele – Silk Softening
Tato krémová hedvábná pěna Dove obsahující speciální kombinaci hydratačních látek a hedvábných proteinů, pomáhá udržet pokožku přirozeně hydratovanou a svěží. Stejně jako všechny výrobky Dove, také tato pěna z řady Silk obsahuje ¼ hydratačního krému. Při koupeli se vytvoří bohatá bílá pěna, jejíž unikátní hydratační látky učinně působí na pokožku celého těla a tím ji hydratují. Dalším benefitem nové pěny do koupele Dove je účinek hedvábných proteinů. Tyto složky jemně působí na pokožku a ta je po koupeli hladká a jemná jako hedvábí.

Dove zpevňující tělové mléko
Tajemstvím účinnosti Dove Firming Lotion je v kombinace tří složek, které se společně podílejí na vytváření pevnější a pružnější pokožky. Zpevňující tělové mléko obsahuje extrakty ze semínek vinné révy, účinné ceramidy a unikátní hydratační systém. Výtažky z jader vinné révy jsou známé v oblasti péče o pleť jako ochranný prvek proti stárnutí. K pokožce se chovají jako antioxidanty, které deaktivují volné radikály a zabraňují jejich ničivým účinkům na pokožku a chrání pleť před stárnutím. Ceramidy patří k nejdůležitějším lipidům obsaženým v pokožce a aktivně se podílejí na podpoře ochranné funkce epidermu. Hydratační systém pak posiluje přirozené enzymy obsažené v pokožce, umožňuje jejich aktivitu a posiluje obnovu buněk. Zpevňující tělové mléko Dove pokožku účinně zpevňuje a hydratuje, urychluje obnovu buněk a pleť je pak hladší a pružnější na dotek a krásnější na pohled.