Johnson\\\'s ® Baby 2v1Malé dítě potřebuje každodenní péči. Koupáním bývá každodenním rituálem - nejen, že dítě pečlivě omyjeme, usušíme a ošetříme jeho pokožku po koupeli, ale koupání je především zábava. Teplá voda, svlečení z oblečení a plenek přináší dětem radost - mohou se volně pohybovat, mávat ručkama a nožkama, cákat vodu, smát se na své okolí. Pokud dítě již sedí, začíná si ve vodě i hrát, tím se prodlužuje doba, kterou stráví ve vaně. Pro hraní mu většinou maminka připraví vhodné hračky, ale děti milují i přelévání vody nebo hrátky s bublinkami, které je neštípou do očí.

Naším tipem pro maminky s malými dětmi je Johnson's ® Baby 2v1 bublinková koupel a mycí gel.

Jen jedna věc vás a vaše děti zaručeně rozesměje při koupání - BUBLINY. Zažijte bublinkovou koupel plnou smíchu s Johnson's ® Baby 2v1 bublinková koupel a mycí gel. Díky unikátnímu složení „No more tears - už žádné slzy“ vám potečou pouze slzy smíchu.

Pokožka novorozence je tenčí než pokožka dospělá a potřebuje tu nejjemnější péči. Vykonáváme více než 300 RŮZNÝCH TESTŮ, aby jsme si byli jistí, že naše výrobky pro Vaše nejmenší jsou bezpečné, jemné a hypoalergenní. Naše výrobky jsou ZVLÁŠŤ VYVINUTÉ PRO NOVOROZENECKOU POKOŽKU a jsou také jemné, že je můžete použít už od prvního dne. Protože pro naše nejmenší by každý dotek měl být DOTEKEM NEJJEMNĚJŠÍM.

JOHNSON'S® Baby. Značka, které maminky důvěřují již více než 100 let. Více na www.peceodite.cz

Jakou zábavu si užíváte s dětmi při koupání? Napište nám o tom a získejte jeden ze tří balíčků s Johnson's ® Baby 2v1 bublinkovou koupelí a mycím gelem.

Stáhněte si slevové kupony na nákup kosmetiky Johnson's® Baby a dalších přípravků spojených s péčí o malé děti: Johnson's® Baby, Calgel® orální gel a Olynth® nosní kapky. Kupony najdete ZDE. Kupony platí na nákup v síti lékáren Dr.Max do 31. 8. 2012

 

Reklama