Já když kouknu z našich oken, tak mě to akorát vždycky rozzlobí a vytočí.
Bylím v bytovém domě a hned naproti je taky jeden takový. Pod okny máme trávník a silnici a na několika místech parkovací místa, která ale svou kapacitou ani náhodou nepokrývají nároky těchto domů. Proto bylo hned vedle domů vybudováno velké rozlehlé parkoviště s opravdu velmi velkou plochou pro parkování. Takže člověk by si řekl, že pohoda, že je kde zaparkovat, že se nemusí parkovat na silnici, ale ouha.

Lidi jsou tak strašně líní, že, než aby udělali o 50 kroků navíc, tak raději budou parkovat na té silnici a budou blokovat průjezd ostatním vozidlům. A pak je každý den celý jeden pruh zabraný parkujícími vozidly, líných, pohodlných a lhostejných řidičů. Já tohle fakt nechápu. Proč přece nezaparkují na tom velkém parkovišti, vždyť je každý den naprosto prázdné! Tak proč ho tam vůbec máme? Proč blokují silnici tak, že kdyby tam měli projet hasiči, tak se tam prostě ani nevejdou? To jsou tak líní a sobečtí?

Občas mi takovýhle chování lidí hlava nebere a nějak se s tím nemůžu smířit. Ale asi nejsem vychovaná podle současných měřítek lhostejnosti, pohodlnosti a sobeckosti.

Milé ženy-in, mějte se fajn a nenechávejte se vytáčet tak zbytečně jako já. ;o)
Mishaak


Tak to je vážně znepokojující, určitě by mě to taky štvalo. To je neodtahuje policie? Pokud ne, odtáhněte se od okna a zatáhněte žaluzie nebo závěsy. Nemá cenu se rozčilovat s bezohlednými pitomci.

Reklama