Internetovým éterem dnes zní volba nej české písničky. Posluchačka Niki se rozhodla nominovat duo Hožek & Kotvald a jejich megahit Holky z naší školky. Proč? Kvůli veselé náladě...

Také duo Holžek & Kotvald si vysloužilo nominaci na nej českou písničku. Zaslala ji posluchačka Niki...


Dneska jste mi opravdu dali a nejsem v tom určitě sama. Vybrat jen jednu písničku je opravdu velice obtížné. Ale přeci to jde, jen se nesmí moc přemýšlet a jít do hloubky, protože pak už není cesty zpět:o)
Hned po přečtení Vašeho téma dne mne napadla písnička „ Holky z naší školky „, tak Vám jí hned posílám. Ale cesta to nebyla jednoduchá, po hledání na youtube jsem se zasekla u dalších pěti písniček co bych nominovala také. Ale ne, zůstanu věrná své první myšlence, řekla jsem si:o) Tak tedy zasílám odkaz. A proč právě tuto? Písnička přímo „šajnuje“ veselou a milou náladou, která Vás nebo aspoň mne občas donutí zavzpomínat na staré dobré časy školních dnů, které jsem měla moooc ráda:o)

Mějte krásný den a jak se zpívá v písni „Pá, pá, pá, říkáme dál před školou. To se ví, léta jdou, ale ty holky nestárnou“ :oP

Niki

Pozn. red.: Příspěvek neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 4. dubna 2012: Volba nej české písničky

  • Jaká je vaše jedna jediná nej česká písnička?

Nominujte písničku do naší dnešní volby! Posílejte mi odkazy na YOUtube a k nim krátký popis, proč jste vybrala právě tuto konkrétní skladbu. Pozor: Nominovat může jedna čtenářka jen jednu písničku! Nominace končí 4.4.2012 v 15.00 hodin. Následně nastartujeme hlasování o nej českou písničku, kterou budete moci vybrat v naší anketě, a to až do 5.4.2012, 9.00 hodin. Komu pošleme dárek, vyhlásíme tentokrát až den následující, protože ho získá ta čtenářka, jejíž písnička vyhraje. A o jaký dárek soutěžíme? Tentokrát jedna z vás získá: Syoss Stylingový pudr Volume lift pro objem a Syoss Stylingový sprej Heat-protect – ochrana vlasů před teplem.

Písničky s krátkým textem zasílejte na redakční e-mail...

syoss

Reklama