Kytinkak je jako já fanda Pardubic a krom toho miluje sledování sportů nejne u televize, ale i na živo.  A jednou se jí to v Ostravě málem vymstilo… Díky Vám za příspěvek. Já to znám, letos jsem byl na hokeji v Liberci a okolo nás jen liberečáci. A když jsme je porazili, jejich pohledy byly výmluvné… Ale na hokej chodí přeci jen inteligentnější lidé než na fotbal...


Přeji krásné sportovní ráno.
Sportovní sledování naší rodiny je úžasné. Hlavně hokej, tím opravdu žijeme. A řekla bych, že já více než manžel. Ale to bude tím, že jsem více doma než on jako řidič z povolání. Já si ponadávám, zakřičím, prostě zafandím.
Ale kdo jezdí fandit do sportovní arény, mi dá za pravdu, že fandit v tom kotly je něco úžasného. To žádná televize nevynahradí. Ty emoce, fandění, ty fanoušci tělem i duší je prostě k nezapomnění. Já, jako východočeška fandím Pardubicím, takže tento poslední hokej byl opravdu zážitek.
Brzy bude MS v hokeji, takže opět televize to jistí. Mám v Ostravě přátelé, takže už hodně krát to vyšlo, že jsem byla v aréně tam. Jednou to vyšlo, že Vítkovice hráli proti Pardubicím. Nádherný hokej, do chvíle než já mezi fanoušky Vítkovic křičela gól při trefení branky Pardubic. Nojoo, uvědomte si to v tom zápalu)) Naštěstí to pro mne dopadlo dobře. Ale nikdy na tento den nezapomenu. Teď se tomu opravdu ze srdce zasměji, ale v ten okamžik mi bylo hrozně.
Dalším velkým sledováním je bezesporu tenis. Vůbec mi nevadí tolik hodin u telky, než se to dohraje. Kvitová je prostě perfektní hráčka. Docela mě teď mrzí arogance Berdycha a Štěpánka, ale člověk do pozadí nevidí. Ale jinak jim samozřejmě fandíme. Manžel je velký fanda formulí, ty já také okouknu, ale nevyhledávám je.
No jinak skoky na lyžích, biatlon, běh na lyžích, krasobruslení...., nevím co dodat. Je opravdu mnoho sportů, na které se opravdu rády koukáme a nenecháme si to nikdy ujít.
A olympiády snad není možné opomenout. Už teď vidím jak místo posezení venku budeme trávit u telky. Moc se těším na Špotákovou, Šebrleho, Svobodu, Kulhavého, Berdycha, no je jich opravdu mnoho.
Jsou ale i sporty, které nemusím, box, vzpírání, a fotbal. Ty mě tedy neoslovují, ale nikomu je samozřejmě nevymlouvám. Každý máme to svoje. Jinak by to nebylo ono.
Takže všem sportům zdar!!!
Kytinkak
Text nebyl redakčně upraven


Dnešním tématem dne je:

Jak to máte se sledováním sportovních televizních přenosů.

  • Jak vy snášíte sportovní TV přenosy?
  • Vadí vám, že je sleduje váš muž?
  • Nebo jste náruživější divačka?
  • Máte nějakou veselou historku ze sledování přímých přenosů?
  • Rozešla jste se kvůli tomu s nějakým klukem?
  • Máte nějaké rituály s tím související
  • Jaký máte na tento fenomén názor?

A otázek se nabízí mnoho dalších, pokud vás napadají odpovězte nám na ně do mailu

redakce@zena-in.cz

Jednu z vás kolem 16. hodiny odměním a pošlu ji dle jejího výběru buď kytku, nebo sladkou odměnu.

Reklama