Hlášku k odbourání poslala do dnešního tématu čtenářka Dooma. S partnerem občas na podobné veselosti narazí a vždycky to vyvolá vlnu smíchu.

Při čtení příspěvku čtenářky Doomy se určitě pobavíte. Také jste někdy narazila na podobnou hlášku?


Zdravím redakci i čtenářky!

Dlouho jsem přemýšlela, co bych tak mohla napsat k dnešnímu tématu.

Při sexu určitě komunikujeme, bez problémů si řekneme co si přejeme, ticho v naší ložnici určitě není, ale že bychom zacházeli jakkoliv do extrému, to ne. 

Žádné vulgarismy nepadají a když už, tak to bereme spíše jako srandu a hecujeme se, laškujeme... Jako například nedávno jsme objevili hlášku, které jsme se smáli ještě druhý den. A pak za mnou přítel zanedlouho přišel a zcela vážně tuto hlášku použil... Řekl: „Kotě, pojď a vyhudruj mi pelikána...“  Samozřejmě mě chytl záchvat smíchu a bylo po vážnosti. Kdo by se divil, že? :)) Občas se takovéto laškování u nás zvrhne na parodii porno hlášek a pravdou je, že to člověka dovede někdy i pěkně povzbudit. 

Určitě bych nesnesla, kdyby mi v posteli jakkoliv nadával, ponižoval mě, apod. Jsem spíše na něžnosti, nějakou divočinu, ale drsnější praktiky u nás nefrčí. 

Oslovení jsou u nás také tak nějak rutinou, klasické brouku, zlatíčko, miláčku... Když jsem se jednou rozplývala nad naším psem, tak jsem ji v záchvatu drbání oslovila „ty náš čenicháčku“... když to slyšel, tak se smál, ale od té doby nám to zůstalo oběma :))) Jak psovi, tak mně. Přítel mi tak začal říkat taky... a když ho naštvu, tak jsem prostě jen „čenich“!

Možná to bude tím, že jsem se nikdy nesetkala s žádným partnerem, který by vulgarismy používal, tak proto já osobně mohu jako největší vulgarismus nominovat to, když mi jeden můj bývalý krátce po sexu zašeptal do ucha: „Tak co, líbilo se ti to dnes, Klárko?“. Za prvé, nejmenuji se Klára a za další, Klára byla bývalka. Měla jsem sto chutí prohodit ho v tu chvíli oknem, škoda jen, že bydlím v přízemí! Odešla jsem do koupelny a neřešila. Začala jsem to řešit až když se to stalo asi po třetí. Chlapec měl hold problém, tak jsem ho poslala zpět za Klárkou... :))) 

Přeji všem hezký pátek a hlavně víkend!

Zdraví,
Dooma

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

POMĚNĚNÉ Téma dne 19.4.2013: Milostný A PARTNERSKÝ slovník

Příspěvky k tomuto tématu již neposílejte. Po šestnácté hodině se dozvíte, kterou z přispěvatelek odmním hrouKama Poker od Albi.

poker

Reklama