Je 30. duben, a to znamená jediné – právě dnes se nejen v České republice vyrojí davy čarodějnic v rozličných kostýmech. Pokud ještě nevíte, co si na sebe navlečete, máme pro vás pár čarodějnických kostýmů v česku dostupných, které by vám mohly poskytnout alespoň trochu té inspirace. Vzala jsem si k ruce kamarádku čarodějku a společně jsme si vyzkoušely několik modelů.

Ti odvážnější (jako jsem například i já) můžou tyhle hadříky nosit také v civilu. Asi vás to nepřekvapí – většinu oblečků, které v tomto článku uvidíte, nám zapůjčil pražský obchod Nosferatu v Drahobjelově ulici.

Čarodějka z ulice

Tak tohle jsem prosím já a můj civilní obleček. Sukně je tvořená z několika různě pozašívaných a protrhaných vrstev z různých materiálů. Krajka a prvky bondage do tohoto outfitu vnáší špetku vzrušení. Široké tričko je nutností pro mé proporce, které začaly poněkud „slovanštět“. A punčochy s oblíbeným vzorem lebek už jen dotváří pro někoho možná extravagantní model.

carodejka

Sukni pořídíte za 1500 Kč, tričko mě stálo dvě stovky, punčochy 150 Kč a na cenu opasku se musíte zeptat Ježíška.

Čarodějka Hermiona

Japonské školačky jsou prý sexy. A když smísíte japonskou školačku a nejlepší kamarádku Harryho Pottera, vznikne vám něco takového. Pokud vás trápí celulitida nebo strie, vezmete si sukni o trochu delší a nadkolenky vyměňte za podkolenky. Můžete si pod sukni také obléct úzké kalhoty. Určitě sáhněte k vypasovanému sáčku, které přidá i ubere přesně tam, kde má. A navíc sluší všem. A nezapomeňte si natupírovat vlasy. U dlouhovlasých žen a dívek to vypadá roztomile. Nezapomeňte si jako doplněk vzít kouzelnickou hůlku.

carodejka

Tenhle model se skládá z několik let starých kousků. Cenu jednotlivých částí si bohužel ani jedna nevybavíme.

Čarodějka sexbomba

Tady je kousek pro sebevědomé sexy ženy, které se nebojí ukázat své přednosti i za cenu toho, že způsobí zemětřesení (viz tvrzení iránského duchovního Kazem Sedigha). Co se svršků a spodků týče, máte tady naprosto volnou ruku. My jsme sáhli po takové romantické kombinaci: krajkové černo-červené sukni, krajkovému topu na ramínka. A protože večery jsou ještě chladné, zvolili jsme dlouhý kabát se špičatou kapucí. Je lichotivý k ženským křivkám a zahřeje.

carodějkačarodějka

Na kabátu visí cenovka 1690 Kč, tílko stojí 750 Kč a sukni pořídíte za 1500 Kč.

Čarodějka domina

Tohle je takový ekvivalent předchozího modelu pro ty, kteří romantiku nemají ve svém repertoáru oblíbených slov. A obvykle jdou rovnou k věci. Přiléhavá lesklá dlouhá sukně z latexu působí vyzývavě a eroticky. Narážíme tady na rozparky, které jsou in nejen na džínách. A opět vzrušující bondage. Na horní díl kostýmu se stejně dobře jako odvážný topík hodí i korzet s přezkami. Detailistky jistě sáhnou i po bičíku. :-)

carodejka

Tahle sukně stála 3990 Kč.

Doplňky

Jako vhodný doplněk a zároveň dopravní prostředek ke všem těmto kostýmům doporučujeme nejnovější verzi koštěte Abrakatranz, které vyšlo z dílny konstruktérů F1. Toto aerodynamické koště je anatomicky tvarované, disponuje zadním, předním i spodním airbagem, GPS navigací, protiskluzovou rukojetí a speciálním vestavěným úložným prostorem, kam si můžete schovat nejen cenné čarodějné recepty, ale i váš pilotní průkaz. Koště je vybaveno nejnovějším bezpečnostním systémem, alarm lze propojit nejen s nejbližší leteckou policií, ale i s vaším telepatickým přijímačem. Absolutním fajnšmejkrům, kteří si potrpí na větší stoje a rychlou jízdu, doporučujeme nadzvukový vysavač.

Ortodoxní čarodějnice

Pokud patříte mezi milovníky staré dobré klasiky, proberte šatník a vše, co nebudete potřebovat, různě prostříhejte, rozpárejte a v libovolném pořadí na sebe navlečte. Tohle vás bude stát jenom špetku úsilí a trochu víc kreativity a hrb je v ceně. Vytvořte si ze svých vlasů hnízdo, nebo si kupte paruku, odpudivé zuby a nalepovací nos. Přimalujte si bradavice, vycpěte hrb a najděte v kůlně to staré koště.

carodejka

Přejeme vám příjemný let.

Reklama