Léto se pomalu chýlí ke konci, je na čase začít přemýšlet o pracovním šatníku v podzimním duchu. A největší business klasikou je bezesporu kostýmek. Ale žádné strachy. Ten kalhotový může mít hned několik podob a jisté je, že za šedou myšku v něm rozhodně nebudete.

Pokud nosíte kostýmky kvůli přísnému pracovnímu dress-codu, můžete se snadno dostat do pasti módní nudy. Tak to ale nemusí skončit – přesvědčí vás o tom tyto čtyři možné kombinace. Hrají barvami, střihy i super doplňky.

Výrazná barva je nová černá

kostýmek

Není nutné vypadat jako duhová víla, jen se snažte i takovou klasiku jako kostýmek, trochu okořenit. Vínová, temně rudá, námořnická modř nebo třeba olivově zelená, to jsou vhodné barvy. Osvěžující, přitom žádný velký úlet.

business

V hlavní roli košile

kostýmek

Udělejte z klasického kostýmku v neutrální barvě moderní a módní záležitost. Jak? Jednoduše místo bílé košile oblékněte tu, co září barvami, vzory nebo potisky.

košile

Nová silueta

kalhoty

Zkuste něco nového – místo klasického střihu kalhot s puky vsaďte na volné a pořádně široké „roury“. Ale pozor na vyvážený objem celého outfit a ve vrchní části volte spíše přiléhavější kousky.

buss

Na pohodu

Pokud jsou hedvábné halenky a podpatky ve skutečnosti úplně mimo váš styl, oblékněte si kostýmek s takovými věcmi jako je klasické triko bez potisku a bílé tenisky. Na této kombinaci je něco tak jednoduchého, že dělá celý koncept mnohem přístupnější a pohodovější.

kostýmek

Také si přečtěte: