Potřebujete udělat dobrý dojem? Pracujte v oboru, kde je dokonalý vzhled nejen vaší vizitkou, ale i profesní samozřejmostí? Chcete být elegantní a přitom nepůsobit usedle?

Vsaďte na kostým. Ten ale nemusí působit stroze jako uniforma. Může být velmi elegantní a nekonečně variabilní. Třeba jako kolekce Autograph od Marks&Spencer.

Pokud si pořídíte základní trojkombinaci – sako, sukni a kalhoty, máte po starostech, co na sebe. Budete pokaždé jiná, aniž by vaše skříň praskala ve švech. Alespoň vám v ní zbude místo na různé barevně sladěné doplňky, které Autograph nabízí: halenky, svetříky a topy kostým dotvoří a promění podle příležitosti.

Záleží jen na vás, jak potřebujete zapůsobit.Chcete jít po práci do divadla a nestíháte se převléknout? Vyberte si elegantní saténovou halenku s balonkovými rukávky. Doplňte třeba perličkami, a máte malou večerní.Nebo se chystáte na večeři s kolegyněmi? Co takhle blůzku s mašlí? Praktičtější kalhoty zase užijete při pracovních schůzkách nebo při cestách autem. Chybí vám v šatníku malé černé? Chyba. Je to klasika, která patří k povinné výbavě každé elegantní ženy. O jejich využití snad už nikdo nepochybuje. Se sakem ráno do práce, bez saka večer na operu.

Jak se vám líbí kolekce Autograph? V čem chodíte do práce?

9) N; 10.00
8) A; 13.59

Reklama