obrazek.pngZ kolekce: Zara

  • Kostkovaný vzor se na podzim bude nosit opravdu ve velkém. Z výloh se na vás dívají kostky nejen na oblečení, ale také na obuvi a doplňcích. Hitem je jemný vzor v šedých a hnědých tónech, někdy ozvláštněný žlutou, modrou nebo oranžovou linkou, ale i výrazné barevné variace.

5bb5efd375f27obrazek.png

  • Staňte se pravou ostrovní dámou v ikonickém britském stylu. Zainvestujte do kvalitních kousků, které nevyřadíte už po jedné sezóně. Zdá se vám britská móda na první pohled příliš usedlá? Odvažte se a dejte kostkovanému outfitu novou tvář. Volte modely v zajímavých střizích, například asymetrické, zavinovací, propínací či různě řasené. Upoutejte designovými detaily jako jsou módními lampasy, retro pruhy, výraznými knoflíky či květinovou výšivkou.

5bb5cae034e29obrazek.pngZ kolekce: Levi´s

  • Vsaďte na kontrast materiálů a na vrstvení. Pevné tkaniny ve vzoru kostek nebo kohoutí stopy vyniknou v kombinaci s lehoučkým saténem, šifonem, ale také s pleteninou, denimem či kůží. Nezapomeňte ani na doplňky. Pokud se rozhodnete pro poutavé vzorované oblečení, vezměte si k němu pouze jednoduchou obuv a kabelku. Šněrovací polobotky v pánském stylu, nebo Chelsea obuv je naprostou nutností.

5bb5efbf77bc3obrazek.png

5bb756e996fceobrazek.png

Z kolekce: Marks&Spencer

Reklama