Károvaná košile, tento nadčasový a zároveň klasický klíčový prvek šatníku, je zpět. Dnešní muži mají možnost oblékat se stejně jako Jack Kerouac a další básníci Beat Generation, kteří tyto košile proslavili v padesátých letech, nebo jako Kurt Cobain s jeho „anti-módou“ z počátku let devadesátých.

košile

Dívky a ženy si mohou dodat sportovního šarmu díky těsným košilím svázaným v pase (jako Daisy Duke v Mistrech hazardu) či je nosit o několik čísel větší jako „košile po příteli“, nejlépe k pětsetjedničkám.

moderní a trendy kolekce

Levi’s® jednoduše sáhl po svém typickém původně pracovním oblečení a vytvořil moderní a trendy kolekci – pohodlnou, neformální, barevnou a nonšalantně svěží.

košile

Můžete si vybrat z různých barev včetně červeného kára s jemným nádechem zelené, bílé a modré, klasickými perleťovými knoflíky či druky a výraznými kapsami na hrudi se zubatými patkami (originálním detailem Levi’s®) pociťovat svobodu širokých prérií.

košile

Tmavší verze košil v tzv. dřevorubeckém stylu v tmavě červené a černé a rovněž černobílé připomíná military styl. Dívky se mohou potěšit modely v zářivě oranžovém a černém káru nebo dekadentní délkou do půle stehen s bordo, šedým a bílým kárem. V nabídce jsou rovněž košile s klasickým červeno-bílým kárem, tříčtvrtečními rukávy a kapsou nebo roztomilé halenky s fialově-černým kárem a kapsami ve tvaru smajlíků.

košile

levi.com

Reklama