Herečka a moderátorka Tereza Kostková (32) okouzluje nejen tvůrčími schopnostmi, ale také bujnými křivkami svého těla.

Po porodu syna Toníčka se jí zvětšila prsa ještě o dvě čísla! Teď konečně přestala kojit.

„Už čtrnáct dní nekojím. Možná, že kvůli tomu jsem měla poprsí tak výrazné. Teď se mi trošinku změnily proporce, ale naštěstí ne tolik. Není to takový propad, jakého jsem se bála,“ usmívá se šťastná Tereza, manželka režiséra Petra Kracika.

Kojná
„Některé ženy se těší, až přestanou kojit, já to nesu těžce, stýská se mi po tom. Ale malý to snáší moc dobře. Od šesti měsíců i baští všechno vhodné pro miminka. Mně kojení prostě chybí. Být jiná doba, asi bych byla zdatná kojná.“

Dovolenou si teď Tereza užívala s manželem a chlapečkem v Teplicích. „Na rok a půl jsem se totiž stala tváří lázní Teplice, a tak jsme tam byli i na dovolené. Fotila jsem a namlouvala spoty. A přitom pobírala lázeňské procedury, abych je poznala a mohla o nich psát. Je to moc příjemná práce spojená s péčí o vlastní tělo a potažmo i duši. Je fajn, že i Petr má teď v divadle volno, tak si to užíváme ve třech.“

Pomáhá celá rodina
Tereza Kostková však i nadále pokračuje v tvůrčích aktivitách. Bude natáčet další sérii Pojišťovny štěstí, v Divadle pod Palmovkou má nastudovanou Gazdinu robu a ještě měla ve Viole představení s maminkou – herečkou Carmen Mayerovou.

„Ale do konce roku nechci začít se zkoušením nové divadelní role. Tyto aktivity mi bohatě stačí. Dost se věnuji synovi, i když bez maminky a mojí sestry Helenky bych to těžko zvládala. Maminku nechci příliš zatěžovat, ale sestra Helena, ta se o Toníčka přepečlivě stará. Takže péči o chlapečka zvládáme z vlastních rodinných zdrojů,“ dodává Kostková.

Reklama