Obliba přírodní kosmetiky stoupá. Jste zastánkyní květinových a ovocných vůní? Pokud ano, kosmetika Ma Provence je pro vás to pravé. Navíc ji od teď můžete běžně koupit v síti prodejen drogerií Teta.

Ma Provence je francouzská přírodní biokosmetika, která si našla řadu příznivců a věrných spotřebitelek. Naše redakce s touto značkou spolupracuje již delší dobu, testovaly jsme krásná levandulová mýdla, sprchové gely s vůní pomerančového květu, vinné révy nebo tělová mléka s vůní květu růže nebo třešní.

kosmetika

Kosmetiku Ma Provence v regálu s tělovou kosmetikou rozhodně nepřehlédnete. Lahvičky mají specifický obal – jsou vyrobeny z hliníku a jsou 100% recyklovatelné. Ovšem obsah balení si zamilujete mnohem víc. Všechny produkty Ma Provence nádherně voní, jsou ekologické a šetrné k pokožce.

frt

Z řady Ma Provence si můžete vybírat z:

  • tělových mlék
  • sprchových gelů
  • tekutých mýdel
  • tuhých mýdel
  • krémů na ruce
  • pěny do koupele

Pokud budete hledat i vhodný dárek pro vaše blízké, můžete jim připravit balíček z této kosmetiky nebo si můžete zakoupit již předpřipravenou dárkovou kazetu.

Ma provence jsou kosmetické výrobky, které Vám přinesou radost. Nechte se svést jejich smyslností, sladkostí, které vychází z hojného bohatství a krásné rozmanitosti provensálské půdy. Ma Provence  výrobky v procesu výroby prošly přísnou dermatologickou kontrolou a nikdy se netestovaly na zvířatech.

V případě, že jste kosmetiku Ma Provence nespatřila, nyní máte možnost ji zakoupit v drogériích Teta nebo na internetu.

d

 

Největším bohatstvím je příroda, kterou chceme chránit a hýčkat. Proto mýdla, tekutá mýdla a sprchové gely neobsahují chemické konzervační látky, chemická barviva a esenciální oleje. Naše kosmetika je naše příroda.

Více informací o produktech najdete na webových stránkách http://1kosmetika.cz

Reklama