Kdyby to jen šlo a já mohla utrácet penízky za co bych chtěla, tak by to bylo moc fajn. Ale jak už to chodí, musíme platit nájem, vodu, teplo, jídlo  a takhle bych mohla pokračovat donekonečna.

Ale když se bavíme o tom, za co nejvíce utrácím já, ze svého „kapesného", tak je to určitě kosmetika. Nejraději mám Avon, mají skvělé výrobky, nejsou drahé a občas se vyskytne i nějaká ta soutěž. Ovšem na Avonu se mi nejvíce líbí, že podporuje projekt rakoviny prsu. Je to báječné, když mohu někomu pomoci tím, že si například zakoupím brož.
Na druhém místě  v mém žebříčku je určitě oblečení, boty a doplňky. Jako každá žena chci vypadat pěkně. A tak si občas koupím něco na sebe. Bydlím v celkem malém městě a není tu moc velký výběr. Takže nakupuji buď v buticích, protože nechci, abych potkala někoho ve stejném oblečení jako mám já, nebo si zajedu s přítelem do Olomouce. Je tam hodně nákupních center, dobrý výběr, atraktivní ceny a hlavně moje velikost. Mám totiž problém, sehnat boty velikosti 41 je u nás opravdu výkon.

Většinou se ale snažím šetřit, ráda totiž cestuji... Nemusím jet zrovna k moři, abych byla šťastná. Ale v letošním roce bych se tam ráda podívala, odpočinek taky neuškodí. Ale jinak mám ráda hory, památky, historii apod.
Také utrácím za to, že někomu dělám radost tím, že ho obdaruji nějakou drobností. Když jdu například kolem květinářství, neodolám a koupím mamince nějakou květinu... Naopak, v knihkupectví kupuji pro svého přítele knihy s vojenskou tématikou... Bráškovi zase stačí čokoláda a tak podobně.
Tak tohle jsou mé priority, kterých se držím.
 
S pozdravem vaše čtenářka Jitka
Takže jste vlastně docela spokojený člověk... Máte to hezky vyrovnané, žádné extrémy. Díky za příspěvek.
Reklama