Nápad se cení, a tak bychom vám rádi představili kosmetiku, která nabádá k šetření vody. Pokud se sprchujete každý den a použijete šampón a sprchový gel, aniž byste u toho vypnuli vodu, kolik jí zbytečně proteče vaší sprchou ročně? 3500 litrů – to odpovídá nádrži hasičského auta. A přitom stačí tak málo – když se šamponujete, vypněte vodu.

stop

A přesně toto jednoduché každodenní gesto si zvolila jako název a hlavní poselství německá značka STOP THE WATER WHILE USING ME (Vypni vodu, když mě používáš). Kromě toho, že vám balení každého z výrobků připomíná, že je dobré vodu během každodenní hygieny zastavit, značka také podporuje dobročinné projekty spojené s vodou. Životnímu prostředí tak pomáháte sami tím, že spotřebujete méně vody, i zprostředkovaně.

stop

Oceněná za bio suroviny i design

Zatímco i ty nejpřísnější bio kosmetické certifikace požadují, aby v bio kvalitě bylo alespoň 20 % surovin z daného produktu, STOP THE WATER jich má v bio kvalitě více než 80 %. Design nádobek byl navíc oceněn nejprestižnější světovou cenou za design red dot. Do své koupelny si tak můžete pořídit lahvičku, která v sobě skrývá kvalitní bio suroviny, dokonalé po stránce obsahu, poselství i stylu.

Zdroj: www.econea.cz

Reklama