DolivaOlivový olej, to je pramen věčného mládí. Jeden z nejlepších toskánských olejů se vyrábí v Buti. A protože olivový olej je ideální pro péči o naši pleť, používá ho pro svou kosmetiku firma Doliva.

Olivový olej je prospěšný nejen jako potravina, ale blahodárně působí také na naši pleť. Výrobky firmy Doliva využívají vlastnosti čerstvě vylisovaného olivového oleje, který pleť osvěží a dodá jí potřebné vitamíny.

Je důležité používat tu nejlepší kosmetiku, protože každá pokožka si zaslouží naši péči. A nejde jen o obličej, pečovat musíme o celé tělo. Kůže totiž tvoří ochrannou bariéru proti vlivům vnějšího prostředí a brání nadměrné ztrátě hydratace. A která z nás by chtěla mít popraskanou a suchou pokožku?

Na celé tělo je ideální Olivový tělový balzám. Zkuste ho! V letních dnech vám bude obzvlášť užitečný. Dá se použít na celé tělo, ideální je pro ženy od 20 let. Balzám zásobuje vlhkostí suchou a citlivou pokožku, neboť obsahuje za studena lisovaný olivový olej z Toskánska. Navíc jsou v něm cenné oleje, vitamin E a olej z bambuckého másla, který chrání pokožku před vysušením a podporuje její regeneraci i obnovu tukové vrstvy na pokožce. Pokožka je pak na dotek krásně jemná a hebká.

Doliva Olivový tělový balzám (s dávkovačem)

  • podporuje regeneraci pokožky
  • s bambuckým máslem a vitaminem E
  • chrání pokožku před vysušením
  • pro suchou a citlivou pokožku
  • dermatologicky testováno

 

Doliva

Reklama