Každá žena si přeje mít krásné a zdravé vlasy, neboť ty jsou většinou první, čeho si na lidech všimneme. Aby naše vlasy vypadaly dobře, musíme o ně pečovat, stejně jako o pleť nebo další části těla. Což ovšem není jednoduché.

Vlasy jsou poměrně hodně namáhané. Mohou se ničit barvením, ale škodí mu také mráz, sucho, slunce, chlorovaná voda nebo prach. Kvůli všem těmto negativním vnějším vlivům se vysušují vlasy i pokožka na hlavě, což může vést k vypadávání vlasů.

I na tento problém je tu ale řešení: kosmetika Doliva. Vyrábí se z extra panenského, čerstvě vylisovaného olivového oleje a je ideální i na péči o naše vlasy. Doliva šampony a vlasová kúra obsahují nenasycené mastné kyseliny, které zvyšují obsah tuku v buňkách kůže. Ta se pak tolik nevysušuje a vlasy méně vypadávají. Olivový olej navíc vniká hluboko do vlasové struktury, křehká a Dolivasuchá místa vlasů intenzivně ošetří a podpoří upevnění vlasové struktury.

Péče je úplně nejlepší, když kromě šampónu používáte i vlasovou kúru. Ta vlasy oživí, regeneruje a chrání před škodlivými vlivy. Intenzivní vlasová kúra je určená na suché a vyčerpané vlasy, matné a bez lesku.

Doliva Olivová intenzivní vlasová kúra, 100 ml

  • s hodnotným olivovým olejem, který proniká hluboko do vlasové struktury
  • intenzivně ošetřuje křehká a suchá místa vlasů
  • podporuje zpevnění vlasové struktury
  • dermatologicky testováno
  • vhodný v kombinaci s Doliva olivovým šampónem
  • www.doliva.cz

K dostání v lékárnách nebo na e-shopu: www.naturlekarna.cz

Najdete nás i na facebooku.

Doliva

Reklama