Toužíte po zdravě vypadající pleti? Zkuste CC krém. Umí hezky sjednotit pleť, krásně kryje její nedostatky, rozzáří ji, ochrání před slunečními paprsky a hydratuje. Prostě vše v jednom! Už žádné krémy navíc.

CC krémy jsou žhavou novinkou na pultech kosmetických domů už několik týdnů. Ta písmenka CC znamenají color control a control correcting, tedy barevně sjednocující. A co umí tento multifunkční zázrak?

kremy

Péče o pleť v jednom snadném kroku

Oproti svému předchůdci, který známe jako BB krém, o něco lépe hydratuje, vyživuje, chrání pleť před slunečním zářením, a nově má v sobě funkci korektoru, který zakryje nedostatky pleti, jako jsou pupínky, kruhy pod očima, červenání a zarudnutí pleti, a projasní tmavá místa pleti. Je více krycí, má lehčí texturu a je vhodnější pro zralejší pleť. Funguje jako make-up a jeho jemnější konzistence se nevsává do jemných vrásek.

Jak jej používat? Konečky prstů naneste tenkou, rovnoměrnou vrstvu na tvář, čímž získáte barevně sjednocenou pleť a vytvoříte si dokonalý podklad pro další líčení.

A co vy milé dámy, máte se CC krémy nějakou zkušenost, nebo s jeho koupí otálíte? Pokud ještě CC krém nemáte, inspirujte se v naší fotogalerii. CC krémy vyrábí různé značky a jsou cenově dostupné pro každou ženu.

Výběr je široký! Prohlédněte si fotky nových produktů

foto: archiv značek, Ilustrační foto: Bourjois

Reklama