Líčidla a k tomu všemu všechny zkrášlovací pomůcky k nám ženám neodmyslitelně patří. A je nejvyšší čas zjistit, jaké „beauty“ trendy budou hitem v roce 2017. Toto je náš TOP výběr.

Sváteční veselí a Silvestr jsou za námi, s ním i všechny třpytky a flitry. To ale neznamená, že byste měly přestat experimentovat s kosmetickými trendy v novém roce. Vlastně, leden je přeci jen plný předsevzetí, tak hurá na to! Protože vyzkoušet novou řasenku, změnit odstín laku nebo účes, dělá divy a vy se hned budete cítit jako znovuzrozené.

Výrazné rty

rty

A čím výraznější, tím lepší. Jak na to? Klíčem k úspěchu těchto super-výrazných rtů bez toho, aniž by působily přehnaně, je minimální make-up, a to jak na tváři, tak i na očích. Teprve taková kombinace bude ta pravá!

Rozjasněné tváře

tváře

Nepotrpíte si na výrazné líčení? V tom případě by vás tento jemný, přesto nepřehlédnutelný detail, mohl bavit. Využijte tvářenku v jemně růžovém nebo korálovém odstínu a zvýrazněte tak své obličejové rysy. Vaše tvář hned dostane tu správnou jiskru.

„Rozjasněné tváře jsou velkým trendem! Chcete-li zářit na všechny strany, prvním krokem je vždy důkladná péče - odličování, peelingy a hydratace. A pak už můžete vybírat, v jaké formě je vám rozjasňovač nejsympatičtější. Osobně doporučuji tekutý. Stačí totiž pár kapek na lícní kosti, hranu nosu a pod obočí, popř. přimíchat do make-upu, a zázrak je na světě. Právě poslední zmíněná varianta vám vykouzlí krásnou, zdravě vypadající a rozjasněnou pleť na celý den,“ radí vizážistka Lucie Koťanová.

„Nahé“ líčení

líčení

Make-up ve stylu právě jsem vstala z postele, je snem nejedné ženy. „Nahé“ líčení je neskutečně slušivé a jako bonus se tento přirozený vzhled velmi líbí mužům. Zapomeňte na konturování, rozjasňovače nebo příliš velké množství pudru. Hezky zlehka – perfektní základ, balzám na rty s kapkou červeného nebo růžového odstínu a jen lehký dotek řasenky.

Nadčasová fialová

fialová

Fialová je trendy, a to snad ve všech odstínech. My doporučujeme tu intenzivní, tmavou, švestkovou. Noste ji na rtech, nehtech nebo jako linku na víčku. Uvidíte, že si tuto barvu zamilujete.

Precizní linkování

linka

Klasika, která jen tak neomrzí. Pokud chcete ale sledovat trendy, zaměřte se tentokrát na zvýrazněnou spodní oční linku ve stylu líčení z 80. let. 

Kovové nehty

nehty

Řeč není o stříbrné nebo o třpytkách, ale o opravdu kovovém odstínu, který bude na první pohled vzbuzovat dojem plechových prstíků. Docílit dokonalého efektu vyžaduje práci profíků, tak se nezapomeňte na tuto službu poptat v dobrých nehtových salónech.

Zdroj fotografií: www.shutterstock.com

Mohlo by vás zajímat:

Reklama