Pryč jsou ty časy, kdy jediné, co jste si mohli pořídit, byly krém s umělým intenzivním aroma, po kterém vás akorát tak bolela hlava. Vyberte si kosmetiku ovoněnou přírodními extrakty, které jí navíc dodávají blahodárné účinky. Ingredience jako šafrán nebo heřmánek jsou skvělé pro citlivou a suchou pokožku, protože jí pomáhají udržet tolik potřebnou vláhu. Často se používají také růžové květy nebo měsíček oblíbené pro své zklidňující a regenerační účinky. Vyzkoušejte některý z našich tipů a můžete si užívat rozkvetlou louku u sebe doma každý den.

Indulona heřmánková

Zklidňující ochranný krém je určený pro podrážděnou a suchou pokožku. Krém je obohacený přírodním extraktem z heřmánku, který zvláčňuje a regeneruje pokožku, eliminuje riziko vzniku podráždění a působí protizánětlivě. Krém s příjemnou vůní zajišťuje intenzivní hydrataci s dlouhotrvajícím účinkem znatelným i po jednorázové aplikaci. Rychle se vstřebává a je vhodný pro všechny typy pokožky. Bez silikonů.

62ac6cb230a7aobrazek.png
Cena 69 Kč/85 ml

Indulona růžové květy

Indulona Zjemňující tělové mléko RŮŽOVÉ KVĚTY obsahuje unikátní kombinaci pivoňkové vody s významnými antioxidačními a protizánětlivými vlastnostmi a extraktu z růže, který je známý svými blahodárnými zklidňujícími vlastnostmi. Mléko s hedvábnou texturou má regenerační, zjemňující, hydratační a zpevňující účinky. Poskytuje až 48h hydrataci. Pro normální pokožku.

62ac6ccf19d73obrazek.png
Cena 129,90 Kč/400 ml

SKIN MOISTURE Hydratační pleťový krém pro suchou a citlivou pleť

SKIN MOISTURE Hydratační pleťový krém pro suchou a citlivou pleť s 87 % surovin přírodního původu poskytuje vaší pleti účinnou, dlouhotrvající hydrataci a zanechává ji hladkou a hedvábně jemnou. Jeho inovativní gelově-krémové složení, které na vaši pleť působí jako dotek jemných kapiček vody, obsahuje 100% přírodní šafrán, který pomáhá uchovat přirozenou hladinu vlhkosti ve vaší pokožce. Obsažená prebiotika pomáhají v pleti udržet rovnováhu kožního mikrobiomu a podporují její zdravý vzhled. Komplexní hydratační systém HYDRO NUTRIENT, který spojuje čistotu přírodních surovin se silou vědy, udržuje v pleti hydrataci a zároveň uchovává její hladký vzhled a komfort až na 24 hodin.

62ac6cf1c1dbfobrazek.png
Cena 99,90 Kč/50 ml

Reklama