Pokud se ráda hýčkáte a zajímá vás všechno kolem krásy, máme tu pro vás několik kosmetických tipů, které tento rok „pofrčí“. Zapomeňte na tak zvané podholy, tmavé kouřové oči, konturky či přehnaně namalované řasy. Nebojte, s námi budete vždy in! :)

1. Podholený účes ne!
Máte-li chuť podholit si opět jednu stranu hlavy a být za rebelku, pořádně to zvažte. Podholy ustupují opět do pozadí. Místo toho si po umytí hlavy vysušené vlasy stočte na chvíli do drdolu (prameny se tak lehce a přirozeně zvlní). Poté je rozpusťte, na jedné straně je zastrčte za ucho a rázem vám na hlavě vnikne šik elegantní účes.

podhol

2. S konturkou opatrně!
Letos se sází na větší přírozenost a jemnější líčení. A co to znamená? Zkuste vynechat spodní oční linku či konturovací tužku na rty! Výrazné orámování očí a rtů se letos podle předních světových vizážistů prý nenosí!

konturka

3. Řasy jako Barbie!
Krásné a dlouhé řasy jsou snem každé ženy. Řasy zvýrazňují naše oči. Zapomeňte na nalepovací řasy, kdy řasy vypadají jako kartáče. Chcete-li, aby vaše řasy vypadaly přirozeně, naneste několik vrstev řasenky a mezi každým nánosem řasenky počkejte minutu, aby vrstvy hezky zaschly.

4. Přemalované rty!
Pokud jste majitelkou tenkých rtů a chcete je mít plnější, stačí si pořídit ten správný odstín rtěnky, který je opticky rozšíří. Ale pokud jste majitelkou rtů, jako má Angelina Jolie, rty už nezvýrazňujte. Stačí vám jen balzám na rty nebo nějaký příjemný odstín rtěnky či lesku na rty. Růžové a jiné pastelové odstíny docílí jen toho, že rty pak vypadají ještě buclatější, což nepotřebujete. Prostě žádný Kačer Donald!

rty

5. Ohon příliš vysoko
Copy a culíky jsou stále oblíbenější. Žhavým trendem jsou culíky, které nejsou vyčesány příliš vysoko na temeni hlavy, ale naopak jen kousek nad zátylkem. Cop vám pak dodá sofistikovanější vzhled!

ohon

6. Tmavé kouřové oči
Zapomeňte na oči černé jako uhel. Sexy je naopak jemnější kouřové líčení, kdy lehce vystínujete horní oční víčko, dokreslíte linku a zvýrazníte řasy černou řasenkou.

7. Přehnaně prodloužené prameny
Zkracujte! Letos poletí kratší a odlehčené střihy vlasů. Inspirujte se například zpěvačkou Taylor Swift!

 vlasy

8. Ostře řezané obočí!
Se výrazňováním obočí to už nepřehánějte! Aby nevypadalo nakreslené přesně jako podle šablony. In je obočí, které vypadá přirozeně, mladistvě a dodává obličeji svěží vzhled.

9. Pečujte o nehty
Umělé, nalakované nebo přirozené nehty si zaslouží péči. Když už chcete udělat ve společnosti parádu, dopřejte si pravidelně pořádnou manikúru. Kůžičku na nehtech si nechte odstranit jen od zkušené profesionálky!

nehty

10. Výstřední linky
Buďme k sobě upřímné. Která z vás by vyrazila s klukem na rande poté, co byste si namalovala linky, jako nosívala Kleopatra? Konec extravagantnímu líčení. Vizážisté předvádí na módních molech linky mnohem nositelnější, jednoduché, a proto víc sexy.

linky

Foto: Facebook

ČTĚTE TAKÉ:

Reklama