Dnešní společnost Dermacol je dynamickou českou rodinnou firmou pečující s úctou o tento odkaz. Manželé Věra a Vladimír Komárovi ho rozvíjí v obdivuhodném příběhu tří generací, ve kterém se tradice snoubí s inovací, národní hrdost s pýchou a láska ke kráse s ambicí vyrábět ty nejkvalitnější kosmetické produkty.
5b237dbba6617obrazek.png

V letošním roce společnost Dermacol poprvé vstupuje na půdu karlovarského filmového festivalu, jako Oficiální beauty partner. „Je to pro nás významné výročí, slavíme sto let republiky, jsme na trhu 52 let a účastníme se 53. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech. Dermacol k filmu prostě patří, vznikl u filmu, vyráběl se u filmu a dnes je Oficiálním beauty partnerem festivalu, který film oslavuje, a za to jsme velmi rádi,“ říká ředitelka společnosti Věra Komárová.

Zakladatelkou společnosti Dermacol je Olga Knoblochová, nazývaná Lady Dermacol. Ta v letošním roce oslaví 85. narozeniny. Její osobnost patří k filmu nejen díky kosmetice, které zasvětila celý život, ale i kvůli jejímu skoro filmovému životu. Jejím třetím manželem byl filmový dokumentarista a cestovatel Jiří Hanzelka.

Od roku 2002 vlastní společnost Dermacol československý pár manželů Komárových. Kosmetika Dermacol se stále vyrábí v České republice a exportuje do více než 70 zemí světa, zejména do Polska, USA, Saudské Arábie, Vietnamu, Číny, Kazachstánu a Paraguaye.

„Na 53. ročníku MFF KV představíme v hotelu Thermal naše novinky a zároveň návštěvníky festivalu nalíčíme. Protože dokonalý make – up a červený koberec jdou ruku v ruce. Naše líčidla používají divadelní hvězdy největších českých scén, ale i filmoví make – up artisté po celém světě. Důkazem toho jsou naše tváře, mezi které patří například slovenská herečka Judit Bárdos, česká moderátorka a modelka Iva Kubelková a herec a zpěvák David Gránský “ dodává Vladimír Komár, majitel společnosti.
5b237ea376aecobrazek.png

O značce Dermacol říkají:

 „Dermacol používala moje maminka a pro mě je důkazem kvalitní československé kosmetiky, která se vyrábí v Čechách a to je pro mě zásadní, proto jsem se s radostí stala tváří kosmetiky Dermacol,“ Judit Bárdos.

„Dermacol používají i moje děti, je legendární. Miluji tuto kosmetiku už spoustu let a nedám na ni dopustit,“ Iva Kubelková.

„S kosmetikou Dermacol mě seznámila moje přítelkyně. Dneska ji používám i já, protože je i pro muže a je skvělá,“ David Gránský.

Více informací naleznete ZDE. 
 

Reklama