Astor

Na  webových  stránkách www.mujastor.cz startuje  soutěž  určená  každé  ženě,  kterou  čeká významná událost. Významná pro ni samotnou. Může to být opravdu cokoliv, nejenom životně důležité kroky jako je zasnoubení, svatba či křtiny, ale například romantická večeře s manželem, přítelem,  návštěva  divadla  s  kamarádkou, večírek, pracovní  akce,  maturitní  ples  potomka, setkání s přáteli, s bývalými spolužáky... Zkrátka cokoliv je pro ni důležité a významné. 

Nejedná se o proměnu v pravém slova smyslu. Nechceme ženu měnit, chceme podtrhnout její přirozenou krásu a pomoci jí cítit se skvěle při příležitosti, která je pro ni důležitá. Proto jsme vytvořili Astor tým, ve kterém bude významný český  či slovenský vizážista, kadeřník a stylista.

Astor

Astor  tým  přijede  za  výherkyní  domů  nebo  do  studia,které  pro  ni  pronajme  v místě  jejího bydliště.  Astor  tým  ji  učeše,  nalíčí  a  oblékne  na  příležitost,  kterou  popíše  při  registraci  do soutěže. Výherkyně získá taktéž Astor kosmetiku na 1 rok zdarma a oblečení, které ji na danou událost vybere stylista.Astor  

Pokud  vás  projekt  zaujal,  neváhejte,  přihlaste  se  a udělejte  si  radost!  S Astor  týmem  máte jistotu, že konečně budete krásná a sama sebou v momentech, které jsou pro vás nejdůležitější. 

Astor

Video ke článku:

Marie (38 let) je maminkou dvou předškolních dětí a péče o ně, manžela a dům ji zaměstnává  víc než její práce učitelky. Marie miluje kosmetiku a ráda sleduje módní trendy, ale kvůli práci a péči  o  rodinu  nemá  moc  příležitostí,  na  které  by  se svátečně  oblékla  a  nalíčila.  Astor  tým požádala o pomoc s přípravou na oběd s manželem, který zorganizovala jako překvapení v den jeho narozenin. Její email byl tak upřímný a milý, že jsme poprosili Marušku, aby se stala naší první paní, která se svěří do rukou Astor týmu. Jak o první tento měsíc líčila známá slovenská vizážistka  Blanka  Blanárová,  s  výběrem  elegantního oblečení  pomohl  šikovný  stylista  Jan Pokorný.

Video k proměně:

Reklama