Essence je ucelená kosmetická řada pro moderní ženy a dívky, které chtějí své líčení přizpůsobit momentální náladě, příležitosti a měnícím se módním trendům. Essence nabízí vše pro dokonalý make-up i péči o nehty a ruce. Díky přípravkům dekorativní kosmetiky můžete vyjádřit svou jedinečnost a osobitý styl. Široká paleta nabízí jemné přírodní i vzrušující živé barvy, které lze kombinovat podle vlastní fantazie a vždy docílit báječných výsledků. Hypoalergenní kosmetika pak vyhoví všem typům pokožky.

 

Dokonalá pleť

Pudrový make-up s minerály je dokonalý specialista v oboru. Obsahuje 100 % minerálů bez mastku, parfemace a konzervačních látek. K pokožce je obzvlášť šetrný a jemný, lehký jako pudr. Zároveň však poskytuje krytí, které od make-upu očekáváte! Ideálně ho doplňuje praktický malý štětec, umožňující snadnou aplikaci. Výsledkem je úžasně jemná a hladká pokožka. Pro dosažení zářivě svěžesti pak stačí na tváře aplikovat tónovací pěnu, která je k dostání ve třech přírodních odstínech. Drobné nedostatky pleti  rychle a snadno odstraní korektor.

 

Dokonalé nehty

Pro dokonalé nehty je tu celá paleta výrobků: korektor obohacený minerály, jež uhladí nerovnosti, změkčovač kůžičky s výtažky z mořských řas, profesionální pilník se dvěma  typy drsnosti povrchu, vysoce praktické jednoúčelové pilníky a palisandrové tyčinky pro šetrnou úpravu nehtového okolí. Třešničku na dortu představuje sada francouzské manikúry s exkluzivními laky ve čtyřech různých barvách. A nechybí ani rychleschnoucí lak v pěti nových barvách. Zapomeňte na paniku spojenou  s odchodem na poslední chvíli! Lak uschne za několik sekund a snadno se schová i v malé kabelce!

 

Lesk a třpyt

Pro královny  večírků je určena série krášlicích prostředků s  leskem, ať už jde o řasenku, která dodá očím hravost a lehkost, sadu lesků na rty ve třech úžasných různobarevných provedeních a v praktickém balení či kompaktní pudr se třpytem. Bez třpytu se totiž neobejde žádný večírek! Pleť můžete magicky zvýraznit též pomocí úžasně zářivého pudru a fixačního gelu, díky kterému bude třpytivý prášek vytvářet magické kouzlo po celou noc!

 

Více na www.rossmann.cz

Reklama