pivonkyKaždá žena může být okouzlující! Stačí, aby nechala svou krásu rozkvést a podělila se o ni s ostatními. Pomoci jí k tomu může nová řada přírodní francouzské kosmetiky značky L'OCCITANE, která našla inspiraci pro novou kolekci výrobků v jedné z nejněžnějších květin na zemi - pivoňce.

Přestože původem je tato rostlina z Asie, v legendách a mýtech je spojována rovněž se starým kontinentem - Evropou. Pro svou krásu byla v dřívějších dobách považována za květinu bohů a díky svým léčivým účinkům našla uplatnění v lékařství. Však také své latinské jméno - Paeonia, údajně získala po starořeckém lékaři Paeonovi, který několika antickým bohům vyléčil rány utržené v Trojské válce. Jméno Paeonia je rovněž spojováno s půvabnou nymfou, která byla podle jedné středomořské legendy tak krásná, že se proměnila právě v pivoňku. Krásná jako Paeonia nyní může být každá žena, a to díky výrobkům řady „Pivoňka“ francouzské značky L'OCCITANE.

Aby pro vás společnost L'OCCITANE z pivoněk získala to nejlepší, spojila se při výrobě této řady se světoznámým francouzským pěstitelem Jeanem Lucem Riviérem. Jeho rodina se věnuje pěstování a šlechtění těchto nádherných trvalek již 160 let.

Stejně jako se ženská osobnost skládá z několika rovin, tvoří květ pivoňky desítky jemných okvětních lístků, které jsou zpravidla pastelově až sytě růžové, červené nebo fialové. Právě paletou těchto barev a sladkou vůní pivoňky je inspirovaná stejnojmenná nová řada výrobků francouzské přírodní kosmetické značky L'OCCITANE. Zahrnuje tradiční výrobky určené k péči o tělo, mezi něž patří toaletní voda Pivoňka, toaletní voda Pivoňka Roll-on, tělové mléko, sprchový gel, tělový pudr a mýdlo Pivoňka. Tyto výrobky jsou dostupné na všech značkových prodejnách L'OCCITANE v ČR.

pivonka

Tělovou řadu Pivoňka doplňuje také limitovaná edice dekorativní kosmetiky, která je zastoupena leskem na rty Pivoňka, balzámem na rty, rtěnkou, očními stíny Mono a Duo, tónovací barvou na rty a tváře, tónovacím pudrem a rozjasňujícím pudrem Pivoňka.

pivonkaPro tuto limitovanou edici jsou stěžejními barvami růžová a červená, které symbolizují jaro - čas lásky. Zdůrazněte jimi svou ženskost a staňte se ztělesněním něhy, romantiky i smyslnosti. Díky svému složení jsou výrobky limitované edice Pivoňka šetrné k pleti a zjemňují pokožku. Neobsahují parabeny (chemické konzervační látky) a široká paleta nádherných barev této kolekce byla dosažena použitím především přírodních pigmentů.

Výrobky zaujmou nejen svými veselými barvami, ale také originálním balením, které připomíná pytlíčky na sazenice květin. Na každém obalu je obrázek konkrétní odrůdy pivoňky, která byla pro výrobu daného výrobku inspirací. Tuto limitovanou edici naleznete pouze ve značkové prodejně L'OCCITANE v obchodním centru Palladium na náměstí Republiky v Praze.

Zahalte se i vy do intenzivní, a přesto jemné vůně pivoněk. Probuďte v sobě ženu, která už nehledá svou krásu, ale stává se její definicí.

Více zajímavých informací naleznete na www.loccitane.cz.

Reklama