clanek.jpg
Foto: Shutterstock

Změnu své životní filozofie s ohledem na jídlo prozradila v rozhovoru pro magazín People. Roky si dávala pozor na to, aby její strava obsahovala omezené množství sacharidů, které se nacházejí hlavně v přílohách, jako jsou těstoviny, brambory, pečivo apod.

Před nedávnem se rozhodla, že tuto důležitou makroživinu opět zařadí do svého jídelníčku. A nyní se tedy řídí heslem, že všeho s mírou. Dovolila sama sobě dát si těstoviny nebo sendvič. „Všichni se velmi bojí košíku s pečivem, ale já už se ho nebojím. Pokud je všechno s mírou,“ uvedla.

Tělo jí za přidání zdrojů sacharidů prý poděkovalo a už se necítí tolik omezovaná. Stále je ale věrná své verzi přerušovaného půstu, kdy má první jídlo až kolem oběda. Snídaně totiž nejsou nic pro ni. Ráno si dá kávu a vypije kolagenový nápoj.

Herečka miluje sport, ale loňský říjen jí udělal čáru přes rozpočet. Po jednom z náročných tréninků ji zradila záda. Nemohla se skoro zvednout z postele, a tak musela cvičební rutinu přehodnotit. Začala praktikovat pilates, kterému se věnuje třikrát až čtyřikrát týdně, a jejím zádům toto cvičení velmi prospívá. Postupně se do své pohybové rutiny snaží zařadit běhání, které miluje, ale kvůli problémům se zády se mu nějaký čas nemohla věnovat.

Zdroj: People, Instagram Jennifer Aniston, Independent