Korres Natural Products je přírodní řecká kosmetika, jež byla vybudována na homeopatických základech. Dnes zaujímá jedno z předních postavení na světovém trhu s nabídkou přírodní kosmetiky a biokosmetiky. Korres se po celém světě prodává asi v 5500 lékárnách. Více na www.korres.cz.

Rádi bychom vám doporučili přípravky Korres pro ochranu pokožky před sluncem.
Tato řada poskytuje přirozenou ochranu před slunečním zářením s maximálním množstvím přírodních látek 80 - 100% Obsahuje aktivní výtažek z Aloe Vera, které posiluje imunitní system a zpomaluje stárnutí pokožky.

WALNUT & COCONUT OLEJ NA OPALOVÁNÍ NA OBLIČEJ & TĚLO SPF 4
BOHATÝ NA ROSTLINNÉ OLEJE PRO INTENZIVNÍ A JEDNOTNÉ OPÁLENÍ 150 mL

Olej na opalování s obsahem rostlinných olejů pro velmi intenzivní a dlouho trvající opálení. Olej z vlašského ořechu a sezamový olej poskytují přirozenou ochranu proti slunečním paprskům, mrkvový olej podporuje přirozený opalovací process a chrání pokožku před stárnutím Exotický jojobový a kokosový olej zjemňují a zvláčňují pokožku.

korres

VODNÍ MELOUN OCHRANNÁ TYČINKA SPF30 20 mL

Ochranná tyčinka SPF 30 s výtažky z vodního melounu je určena speciálně pro citlivé partie, jako jsou nos, rty, uši a jemná pleť kolem očí. Spolehlivě ochrání fotocitlivá místa, zabrání podráždění a zarudnutí kůže, vhodné také pro dět.

korres

YOGHURT CHLADIVÝ GEL PO OPALOVÁNÍ 150mL

Ultra chladivý a zklidňující krém-gel pro dlouhotrvající osvěžení a komfort pokožky. Jogurt, přírodní zdroj laktózy, proteinů, minerálů a vitamínů, zvyšuje obsah vody ve svrchní vrstvě kůže a okamžitě tlumí zarudnutí způsobené slunečními paprsky. Výtažky z vrbovky úzkolisté a fenyklu mají protizánětlivé a zklidňující účinky a podporují regeneraci kůže vystavené nadměrné expozici slunečního záření.

korres

ČERVENÉ VÍNO PÉČE NA VLASY S OCHRANOU PROTI SLUNCI
CELOROČNÍ PÉČE NA VLASY S OCHRANOU PROTI SLUNCI
S ORGANICKÝM VÝTAŽKEM Z AKTIVNÍ ALOE 150 mL

Emulze s ochranou proti slunci pro všechny typy vlasů, voděodolné UV filtry se zachytí ve vlasech, a tak chrání barvu před vyblednutím. Polyfenoly červeného vína spolu s výtažkem ze slunečnice chrání vlasy před UVA zářením. Aloe vera vytvoří ochranný film podél vlasového vlákna a provitamín B5 dodá vlasům potřebnou výživu a hydrataci.

korres

Reklama