Zpěvák Jiří Korn (59) je nejen výborným zpěvákem a šoumenem, ale také skvělým sportovcem. Pravidelně a velice úspěšně hraje kulečník, problémy mu nedělá ani bowling a nepřekvapíte ho, ani když mu do ruky nečekaně vrazíte tenisovou raketu. Prostě všeuměl.

Jen stolní tenis není jeho nejsilnější stránkou.
Korzo zastihlo Jiřího Korna právě na pingpongovém turnaji, kde oslňoval super originálním oblečením i ve světě zcela neznámým stylem hry. Výsledek jeho snažení však spíše byl horší než lepší. Pravda, nastoupil ve dvojici s kolegyní z Hudebního divadla a o neúspěch ve čtyřhře se podělili oba svorným dílem. Leč porážka v semifinále turnaje ho mrzela.
"No nic, zapracuji na technice úderů, zvýším razanci a příště to snad bude lepší," svěřil se přítomnému muzikantu Otovi Balagemu, který byl ovšem je o málo úspěšnější."Možná je to v tom, že jsi celý zápas žužlal v puse párátko a to tě vyvedlo z konceptu," snažil se najít důvod k ospravedlnění Balage. Nakonec ale musel konstatovat, že i kdyby Korn měl v puse třeba doutník, žádnou významnější roli by to v konečném výsledku nehrálo.
"Snad kdybys hrál pinčes místo pálky tágem, bylo by to lepší, ale ani tím si nejsem jist. Asi nezbude nic jiného, než fakt víc trénovat," uzavřel svůj svérázný trenérský monolog Ota Balage, poplácal Korna po rameni a oba se svorně odebrali jako praví sportovci osvěžit se nealkem.

 

Reklama