Já momentálně věřím tomu, že se naučím vykládat karty. Včera jsem si konečně splnila dlouholeté přání a našla v sobě odvahu a koupila si vykládací karty - taroty.

Mám z nich ohromnou radost. Nevím ani, jak se mají karty správně vybírat, a tak jsem si jich nechala v takovém malém obchůdku pár ukázat a vybalit a ty jedny mě prostě pořád přitahovaly, a tak je mám doma.

Je to mýtický tarot a ty obrázky mi přijdou naprosto kouzelné. Paní prodavačka mi ještě poradila, abych je očistila před tím, než je začnu používat. Prý je mám nechat vystavit měsíčnímu svitu nebo protáhnout nad planem svíčky, a tak prosím Míšu, jestli by mi s tím více neporadila.

Protáhla jsem je nad tou svíčkou, ale nevím, jestli to stačí. Zkusila jsem si jen tak vytáhnout 2 karty a zkoušela nad nimi přemýšlet, co by asi mohly říkat a kupodivu jsem se dost trefila podle příručky.

Nevím, jestli na to jdu správně, ale mám pocit,že když si nejprve vše přečtu, že už v těch kartách pak neuvidím nic jiného. Tak doufám, že mám víra dojde naplnění a že se to s těmi kartami naučím.

Už se moc těším, až se pořádně zadívám na další kartu a zkusím o ní popřemýšlet, ale musí na to přijít ten správný okamžik, správné naladění. Jinak musím říci, že karty jsem si nechala vykládat jen jednou a až mě vyděsilo, jak přesně popsaly moji tehdejší sistuaci, i když to nebyla přímo špatná situace, spíše zamotaná. Asi tehdy padlo konečné rozhodnutí, že to chci také zkusit a zesílila moje víra v ně.

Kopretina 3

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.


I u karet platí, věř hlavně sobě a svému instinktu. Jinak je dobře u mytického Tarotu s ním spát. Mít ho blízko u hlavy a také ho nosit s sebou třeba v tašce. Na karty by Ti neměl nikdo sahat. Pokud si vykládáš, nikdy nezapomeň přesně, jak jsi položila otázku. Neptej se karet „co mám dělat?“ ,ale „co se stane, když udělám to a nebo tamto“. Je to jen prostředek, kterým se díváš na alternativy blízké budoucnosti. Tarot nežije, ale lze žít. Přeji hodně štěstí. Míša

A jaký je váš názor? Existuje nějaké teorie a klidně i s nálepkou „konspirační“, ke které se přikláníte? Je podle vás možné ještě vůbec něčemu věřit? Co si o tom všem myslíte? Jste ochotni pasívně přijímat, nebo si tvoříte názory sami? Pokud ano, pak sem s nimi na redakce@zena-in.cz

Reklama