Chystáte se na dovolenou a myslíte si, že je ještě spousta času? A už se někdy Vám stalo, že jste se měla mít skvěle, ale místo Vám nějak nesedlo, takže nakonec jste byla ráda, že se vracíte domů? A jinde a jindy – předpoklady pro zábavu, společnost, pohodlí a odpočinek nic moc, a přesto jste si užila, odpočinula si a domů se Vám nechtělo?

 

No a víte, že místo, které si vyberete, zamíchá Vašimi vlastnostmi?

V astrologii je to snadno k přečtení. V každém horoskopu je 12 „domů“, které si můžeme představit jako místa k získávání zkušeností postupně ve všech oblastech života. V nich jsou podle data, času a místa narození planety (a další prvky), které zpřesňují, co a jak se máme průběžně učit.

Zjednodušeně – takhle jde za sebou naše poznávání:

 

1) jsem tady. A co jsem zač? Jak mě vidí druzí?
2) tohle a tohle a tohle mi patří. Co s tím?
3) Mluvím, poznávám blízké okolí a svůj původ. Kým jsem mezi blízkými?
4) Á – zázemí… Rodina… Jak se o mě starají?
5) Moje hřiště, můj osobitý projev. Umím si hrát nebo ze všeho „dělám vědu?“
6) Mám taky povinnosti, které jsem si většinou sama nadrobila. Jak je zvládám?

7) Kým jsou mi druzí? Jak umím navazovat vztahy?
8) A jak umím ve vztazích žít?
9) Kam mě to táhne?
10) A jak se umím prosadit v práci?
11) Jaká je moje společenská role?
12) A jak to se mnou dopadá, když se „účtuje“? Co mi zbývá pro příště?

 

Když si budete vybírat místo pro dovolenou, je dobré vědět, zejména u těch dražších a vzdálenějších, pro Vás neznámých míst, jestli se „nehrnete“ spíše do povinností než za odpočinkem, do prokazování svojí obětavosti namísto uvolnění apod., jestli je to prostě místo pro Vás.

 

V horoskopu se totiž „domy“ posunují s místem pobytu, které má samozřejmě svoji vlastní polaritu. Na správném místě zapomenete na starosti, protože „Duch místa“ odpovídá hrám tam, kde máte normálně povinnosti. A samozřejmě naopak…V malé vzdálenosti od místa, kde jste se narodila, se změny celkem neprojeví (a neměňte to, co Vám dělá dobře), ale čím dál od něj, tím pozornější byste měla být při výběru. Přeju Vám dost času na rozmyšlenou, dobrou volbu a krásnou dovolenou.

hadanka

Reklama