cl.jpg
Foto: Profimedia

Fotku, na které má na sobě horní díl bílých bikin, kde je na jednom ňadru nápis Otec a na druhém Syn, zveřejnila na svém Instagramu v rámci propagace kolekce influencerka Addison Rae. Ta byla v roce 2020 označena magazínem Forbes za nejlépe vydělávající osobnost na TikToku a umísťuje se v žebříčcích nejvlivnějších lidí na internetu.

Fotka na jejím profilu ovšem moc dlouho nevydržela a záhy byla smazána. Kromě pozitivních komentářů se na ni totiž snesla také vlna kritiky. Mnozí totiž považují tento koupací úbor za dehonestující pro křesťanskou víru.

62f4b7b947051biki.jpg
Foto se souhlasem Praying

Bikiny, které nesou název Svatá Trojice, se prodávají za 100 dolarů, což je v přepočtu necelých 2 400 Kč. A k dostání jsou v několika barvách. Kromě bílé se dá zakoupit také černá varianta s červeným nebo stříbrným nápisem. V popisu na e-shopu se píše, že Neuvěřitelná víra rovná se silné uzdravení nebo Mír s vámi a vaším duchem.

Ve stejných plavkách akorát ve francouzské verzi se na svém Instagramu nechala zvěčnit také zpěvačka Christina Aguilera. Většina reakcí pod jejími fotkami je pozitivní, ale najdou se i tací, kteří jí vyčítají nedostatek respektu.

Zdroje: Instagram Christiny Aguilery, People, NBCNews, Glamour Magazine, Wikipedia, Praying

Reklama