5d7648e8c3880obrazek.png
Běžce čekají v příjemném prostředí konopišťského parku trasy, které jsou rozděleny na 7,5 a 14 kilometrů. Poběží i ambasador FreeRunů, sportovní komentátor Vojtěch Bernatský.

MATTONI FreeRun Park Race je terénní závod pro všechny nadšené běžce. Vede úchvatným zámeckým parkem kolem zámku Konopiště, Růžovou zahradou a kolem Konopišťského rybníka. Zázemí je 5d7648d3e064cobrazek.pngpřipraveno na louce před přírodním divadlem s výhledem na zámek a o organizaci se stará zkušený tým Prague Park Race. Na výběr jsou 7,5 a 14 kilometrů dlouhé trasy. V cíli závodu obdrží každý účastník památeční medaili a po vyhlášení výsledků se bude losovat tombola s hodnotnými cenami od partnerů závodu.


Příznivci běhu určitě uvítají i účast ambasadora FreeRunu, sportovního komentátora Vojtěcha Bernatského. „Běh je pro mě součástí zdravého životního stylu, běhám pravidelně dvakrát týdně a jsem rád, když mi se správnou technikou pomohou kouči MATTONI FreeRunu,“ těší se na akci Vojta Bernatský. „Nadchla mě myšlenka, že v každém městě po celé České republice vzniknou certifikované trasy, na kterých budou lidé pod vedením zkušených koučů běhat. Moc mě těší, že jsme pomohli k tomu, že se více lidí u nás začalo pravidelně hýbat. Jako nadšený outsider se velmi rád zúčastním i FreeRunu v krásném okolí Konopiště,“ dodává sportovní moderátor.5d764968bd869obrazek.png
5d7648c705e36obrazek.png

Reklama