Být ženou ... to obnáší i intimní potíže. Musíme vždy brát antibiotika, abychom je vyléčili? Určitě tím trpí naše odolnost, co se často projevuje opakujícími se infekcemi. Možná stojí za to vyzkoušet jiné řešení - klinicky prokázané, přírodní alternativu k této terapii. Přirozené řešení, které poskytuje rychlou úlevu a pomáhá zbavovat intimních potíží (svědění, bolesti, poševní výtoky, suchost), ale bez vedlejších účinků.

Seznamte se se skutečným příběhem ženy, která si s takovými potížemi dokázala rychle poradit díky Multi-Gyn ActiGelu.

Marie

Jmenuji se Marie. Je mi 30 let a pracuji v účetní kanceláři. Sedavý životní styl se snažím vyvážit 2krát týdně plaváním v bazénu. Již několik let se potýkám s opakujícími se intimními příznaky, jako je nadměrný poševní výtok, pálení, svědění a periodický dyskomfort intimních partií. Problémy byly velmi únavné a byly příčinou mojí rezignace na některé každodenní činnosti, i ty sportovní.

Nic mi nepomohlo na dlouho ...

Dodržovala jsem rady lékařů gynekologů, kteří mě léčili zároveň jak léky orálními, tak intravaginálními, například metronidazolem, steroidy nebo antimykotiky. Při jedné z dalších návštěv gynekolog provedl stěr z pochvy, aby určil příčinu potíží a následný způsob léčby.

Lékař mi doporučil Multi-Gyn ActiGel.

Gyn ActigelNež mohl být znám výsledek stěru, tak jsem měla používat Multi-Gyn ActiGel, 2krát denně zavádět do pochvy 2 ml gelu a gelem také natírat podrážděné intimní partie. Výsledek stěru získaný po 6 dnech ukázal normální stav bakteriální flóry pochvy. S ohledem na významné zlepšení, které následovalo po aplikaci Multi-Gyn ActiGelu jsem s používáním Multi-Gyn ActiGelu měla pokračovat až do úplného odeznění příznaků.

Konečně dlouhodobá úleva!

S výsledky terapie jsem byla moc spokojená. Abychom zabránili návratu potíží, tak mi lékař doporučil používat Multi-Gyn ActiGel i preventivně, např. po plavání nebo při prvním pocítění nepříjemných intimních projevů. A konečně jsem se vrátila ke svým zálibám ... Znovu chodím do bazénu!

Na přání pacientky jsou jméno a fotografie změněné.

-----------------------------------------------

 

100 % žen by Multi-Gyn ActiGel doporučilo své kamarádce!

Vyzkoušejte i Vy Multi-Gyn ActiGel!

Žádejte ve Vaší lékárně intravaginální gel Multi-Gyn ActiGel 50 ml.

Lékárníkovi dejte tento kód: 2734334 (PDK) s pomocí kterého preparát snadno objedná v případě, že ho v lékárně nebudou mít k dispozici.

Objednejte si zdarma vzorek Multi-Gyn ActiGel 2 ml přes internet na

www.multi-gyn.cz/rychla-uleva

Odborné informace jsou k dispozici u dodavatele, spol. Qpharma s.r.o.