5e2067c23eb6aobrazek.png
Nikdo neodolá lahodné chuti ovocných pendreků nebo výtečné čokoládě z Holandska. V každé ze 4 originálních prodejen si můžete navolit sladký balíček podle chuti nebo můžete vyškoušet některý z mixů, který pro vás s láskou sestavili na prodejně. Ať už zvolíte ovocné příchutě, ořechy v čokoládě, čokoládové perly, lékořici, karamely nebo jiné čokoládové bonbony, nebudete litovat. Captain Candy je sázka na jistotu.
5e2068387ee08obrazek.png
 
Captain Candy je …

… designový. Pohádkově zdobený interiér inspirovaný palubou pirátské lodi je doslova nepřehlédnutelný a sotva vstoupíte do dveří, ocitnete se mimo čas a prostor, na místě, kde lidem záleží na tom, abyste vám bylo dobře. Ať už za sebou máte náročný den, nebo máte jen tak chuť vybočit ze všední reality plné jednání a tvrdé práce…

… zábavný. Nákup samotný je jako hra. Candies můžete z otevřených sudů nabírat celými hrstmi, nebo si soustředěně vybírat kousek po kousku candies, které ochutnáte tentokrát. Můžete se vrátit do dětství a marnivě mlsat nebo si distingovaně hledat mezi nepřebernými druhy candies ty své, oblíbené. V každém případě není kam spěchat: čas na lodích Captain Candy přece plyne úplně jinak.5e2067a030104obrazek.png

… prémiový. Ať už milujete sladké, kyselé, čokoládové nebo snad karamelové candies, potěší vás jejich prémiová kvalita. Suroviny i výrobce vybírali majitelé firmy opravdu pečlivě! Své dodavatele hledal Captain Candy po celé Evropě pět let, než se podařilo najít takové, kteří by odpovídali těm nejvyšším nárokům na kvalitu i vzhled. Jen plná, poctivá chuť.

… kosmopolitní. Své dobré jméno má Captain Candy už také ve světě. Jeho designové obchody najdete v chorvatském Dubrovníku nebo italských Benátkách a všude se těší skvělé pověsti.
5e2068c772099obrazek.png

Reklama