ROSSMANN představuje novou kosmetickou značku Synergen, určenou zejména pro mladou pleť. Ať už potřebujete šetrný peeling, intenzivní masku, účinný gel na akné, svěží pleťovou vodu nebo hydratační krém, jistě je najdete v jedné ze tří barevných řad: zelené pro normální pleť, modré pro problematickou pokožku nebo růžové pro citlivou pleť. Korunou série je potom hnědá řada dekorativní kosmetiky vhodné pro všechny typy pleti. Synergen rozjasní vaši tvář a pomůže vyřešit všechny problémy!

Peeling

Synergen Peeling působí antibakteriálně a intenzivně čistí pleť od nečistot a bakterií. Mikročástice pronikají hluboko do pokožky, otvírají ucpané póry a odstraňují přebytečný maz i šupinky zrohovatělé kůže. Peeling také důkladně odstraňuje bakterie, čímž předchází projevům akné a zánětům. Vzhled pokožky se viditelně zlepší.

 

Emulze a maska 2 v 1

Synergen emulze a maska má hned dvojí účinek. Při každodenním použití čistí pleť, zatímco při delším nanesení působí jako maska. Při běžném denním působení účinně odstraňuje z pleti nečistoty a přebytečný maz, osvěžuje ji a rozjasňuje. Při použití jako pětiminutová maska pleť čistí do hloubky a brání vzniku akné a zánětů. Vzhled pokožky zůstane viditelně jemnější.

 

Pleťová voda

Pleťová voda Synergen působí antibakteriálně a předchází vzniku akné. Pokožku intenzivně zbavuje nečistot a zrohovatělých šupinek kůže. Důkladně likviduje bakterie, čímž účinně brání dalšímu vzniku akné a zánětů. Pleť se osvěží a projasní, vzhled pokožky se zlepší.

 

Gel na akné

Gel na akné byl vyvinut speciálně pro problematickou pleť. Můžete ho nanášet přímo na postižená místa. Odstraňuje mastnotu a působí protizánětlivě. Vzhled pleti se po jeho použití viditelně zlepší.

 

Krémový gel

Krémový gel Synergen je hydratační a osvěžující přípravek. Díky speciální účinné látce AQUA SHUTTLE® získá Vaše unavená pleť opět svěží vzhled. Hydratační kuličky pokožku ošetřují a zásobují ji potřebným množstvím vlhkosti po celý den. AQUA SHUTTLE® je komplexní zdroj vláhy, fungující na principu vodních řas.

 

Mycí krém

Mycí krém Synergen působí antibakteriálně a intenzivně čistí pleť od nečistot a bakterií. Mikročástice pronikají do hloubky, otevírají ucpané póry a odstraňují nadbytečný maz i zrohovatělé šupinky. Důkladně likvidují bakterie, které způsobují akné, a fungují tak preventivně proti jeho projevům. Vzhled pokožky se viditelně zlepší.

 

Tónovací krém

Jemně samoopalovací krém Synergen dává pokožce každodenní svěží tón bez ohledu na počasí. S ním si uchováte přirozené letní opálení po celý rok. Zklidňuje a hydratuje, zmírňuje podráždění pleti, ochraňuje ji před stárnutím způsobeným sluncem. Díky mandlovému oleji zůstává kůže vláčná, jemná a pružná. Může se používat každý den. Tónovací efekt zajistí rovnoměrné. zářivě svěží opálení.

 

Náplasti na akné

Antibakteriální, mimořádně účinné náplasti Synergen otevírají ucpané póry a regulují produkci mazu. Akné je vysušováno, zatímco výtažky z heřmánku a vinných hroznů uklidňují pleť a viditelně tlumí její zarudnutí.

 

Peeling

Synergen Soft-Peeling odstraňuje nečistoty a bakterie důkladně, ale šetrně. Mikročástice pronikají do podkoží, otvírají ucpané póry a odstraňují přebytečný maz i zrohovatělé šupinky kůže. Jemně působí proti projevům akné a zánětům a viditelně zlepšují vzhled pokožky.

 

Mycí gel

Mycí gel Synergen obsahuje jemné mycí látky, díky nimž se obzvlášť hodí ke každodennímu čištění obličeje a krku. Nečistoty a make-up odstraní z pokožky obzvlášť šetrně. Vyčištěná pleť zůstane jemná a hebká, ale také chráněná před akné. Alantoin navíc pleť uklidňuje.

 

Hydratační fluid

Synergen Hydro-Fluid představuje ideální hydratační péči a ochranu před vysoušením. Snášenlivost s pokožkou je dermatologicky ověřena.

 

Pleťová voda

Pleťová voda Synergen neobsahuje alkohol. Vyčistí citlivou pokožku obzvlášť jemně a důkladně, takže zůstane svěží a bez poskvrnky, optimálně připravená na další péči.

 

Tělové mléko

Tělové mléko Synergen je určeno zejména pro mladou a jemnou pokožku. Velmi intenzivně pleť hydratuje, zatímco pěsticí látky jako panthenol a vitamín E zabraňují jejímu předčasnému vysoušení. Tělové mléko Synergen se dobře roztírá a rychle se vsakuje, pokožka pak dlouho zůstává na dotyk sametově hebká a pružná.

 

Deodorant

Synergen Deo Balzam Fresh Kiss byl vyvinut speciálně pro mladé ženy. Spolehlivě chrání před nepříjemnými pachy po celých 24 hodin. Neobsahuje alkohol a jemně ošetřuje citlivou pokožku bavlníkovým olejem. Před použitím dobře protřepat!

 

Hydratační krém

Hydratační krém Synergen poskytuje povzbuzující péči. Speciální nemastná složka v podobě zinku PCA působí jako regulátor mazu a zabraňuje tomu, aby se pleť leskla. Pokožka pak působí svěže a matně, protože je ideálně hydratována po celý den.

 

Pleťová voda

Pleťová voda Synergen obsahuje hamamelis/vilín japonský. Jemně čistí pokožku a vrací jí rovnováhu. Lehká ovocná vůně osvěží a oživí pleť, která je tak optimálně připravena k další péči.

 

Mycí gel

Mycí gel Synergen obsahuje jemné mycí látky a je ideální pro každodenní mytí obličeje a krku. Z pokožky se jemně odstraní nečistoty a make-up. Zabraňuje též vzniku akné. Lehká ovocná vůně osvěží a aktivuje pleť, zatímco alantoin ji zároveň uklidňuje.

 

Krycí make-up

Krycí make-up Synergen pokožku dostatečně hydratuje a zakrývá nedostatky pleti, aniž by ucpával póry. Pleť působí přirozeně a je rovnoměrně matná. Přípravek obsahuje speciální látky, které zabraňují vzniku akné a jiných kožních defektů.

 

Kompaktní pudr

Kompaktní pudr Synergen byl vyvinut speciálně pro mastnou pleť. Spolehlivě zakrývá problémová místa, aniž by ucpával póry. Pleť působí přirozeně a je rovnoměrně matná. Přípravek obsahuje speciální látky, zabraňující vzniku akné a jiných kožních problémů. Je ideální na cesty.

 

Krycí tyčinka

Krycí tyčinka Synergen působí antibakteriálně a zároveň zakrývá projevy akné a známky zarudnutí. Speciální látky zmenšují póry, čímž akné vysušují. Antibakteriální účinné látky zabraňují vzniku akné a vřídků.

 

 

Více hledejte na www.rossmann.cz

 

Reklama