I v létě, v tom největším parnu, nám může být zima a nepříjemně táhnout na záda. Nevěříte? Kdo pracuje v klimatizovaných prostorách, nebo jezdí v klimatizovaném autě nebo autobusem, jistě ví, o čem je řeč.

pas

V autě si můžete klimatizaci vypnout, ale v moderních administrativních budovách o tom těžko rozhodnete sama. V létě možná pojedete na dovolenou klimatizovaným autobusem, kde se těžko hledá kompromis mezi cestujícími. Jedněm je horko, druzí se třepou zimou. A tak vám nezbývá nic jiného než najít možnosti, jak si alespoň trochu chránit choulostivá záda. Zahalit se do svetru, omotat si pléd kolem beder? Také to je řešení, ale máme pro vás lepší.

pas

Módní vychytávku a ochranu proti chladu zároveň. Bederní pás Hippsy Light, který byl vytvořen speciálně pro letní období, kdy trávíme hodně času v klimatizovaných prostorách.

Může se nosit pod oblečením, ale především na něm - na košili či na tričku, na kalhotách, sukních nebo šatech, dokonce ho můžete použít jako originální opasek. Takovým stylingem povýšíte každý outfit. Přitom je velice příjemný, vyrobený z tenkého vzdušného přírodního materiálu (95 % bavlna, 5 % lycra), u kterého se nestane, že by po čase měnil tvar nebo barevnost.

pas

Oceníte ho v mnoha situacích. Nejen v klimatizaci, při sportech jako je jízda na kole, na motorce, nebo při bruslení na inlinech. Ale i za chladných letních nocí nebo studených rán, kdy se vracíte z večírku.

Je k dostání v pěti trendových barvách - kromě klasické černé a bílé můžete sáhnout po malinové, banánové nebo námořnické modré.

pas

Jak se nám v redakci líbí?

Redakčního testování se ujala kolegyně Klára. Vybrala si černý, přestože je léto, zdál se jí nejpraktičtější. „Je to moc příjemný materiál už na dotek a přijde mi to jako skvělý nápad! Vezmu si ho s sebou na dovolenou do letadla, kde je mi pokaždé zima, hlavně na záda. Trpím na záněty močových cest, takže se bude hodit dvakrát tolik. Zkusila jsem ho zatím na cestě metrem do práce, dobře seděl, neroloval se, z toho jsem měla strach. Vypadá to, že se stane součástí mojí už tak nadité kabelky, aby byl pořád po ruce,“ řekla s úsměvem Klára.

Můžete ho mít i vy!

Dvě z vás můžou Hippsy Light získat za příspěvek na páteční téma téma Hodinky. Sledujte magazín!

Zdroj a foto: www.hippsy.cz