CleanMate RV500 je robotický vysavač s gyroskopickou navigací, který systematicky podlahy zametá, vysává a zároveň vytírá. Kvalitní Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu. Vysoce výkonný, tichý BLDC sací motor posbírá veškeré nečistoty z vašich podlah včetně koberců. Výstupní HEPA filtr zachytí i jemné částečky prachu a alergeny. Pomocí plánovače úklidu můžete CleanMate RV500 zvolit čas, kdy bude robotický vysavač vaše podlahy uklízet. Po dokončení úklidu sám vyhledá nabíjecí základnu a začne se nabíjet.
5c7d035f12398obrazek.png

Robotický vysavač CleanMate využívá jeden praktický zásobník, který obsahuje 500 ml zásobníku na prach a 170 ml zásobníku na vodu. Žádná výměna zásobníku, vše je umístěno v jednom. Nádobka na prach pojme mnoho nečistot a velice snadno se vyprazdňuje.

CleanMate podlahy vytírá mokrým mopem z jemného mikrovlákna, pro dokonale vyčištěnou podlahu, zbavenou mikroprachu a dalších nečistot. Mop je při úklidu neustále dovlhčován z vestavěného zásobníku na vodu.
5c7d036c70e84obrazek.png

HEPA filtr pomáhá zachytit jemný prach, alergenní roztoče či zvířecí alergeny. CleanMate RV500 je vhodný i do domácnosti s alergikem. HEPA filtr zabraňuje úniku drobných částeček prachu zpět do vzduchu.
5c7d037e4f74aobrazek.png

Cena takového robotického vysavače je více než příznivá v porovnání s množstvím prací, které za vás tento pomocník doma zastane.
5c7d0394eede1obrazek.png

Reklama