Často pod svými módními články čtu stesky, že je to jen pro mladé a štíhlé a na ženu slovanských tvarů se nemyslí. Vždycky jsem vás chápala a chtěla vám nabídnout víc inspirace, ale nebylo kde brát. Konečně se snad blýská na lepší časy.

Je mi jasné, jak jste se cítily, milé ženy kyprých tvarů. Obléci se hezky, moderně a kvalitně není žádný problém, pokud nemáte velikost větší než „L“. V opačném případě se z nakupování stává noční můra.

Nebudeme si zastírat, že současná společnost a tedy i móda není k plnějším křivkám příliš shovívavá a dámy s většími velikostmi jsou často nuceny vybírat oblečení podle toho, co jim velikostně padne, a ne podle toho, co se jim líbí.

Teď už tomu snad bude jinak

Na trh přichází značka s příznačným názvem „Big and Beautiful“, která by mohla tuto skutečnost konečně změnit. Její motto „Křivky jsou sexy“ boří zažité představy o dokonalé kráse a vnáší styl, kvalitu a hlavně ženskost do dámské módy větších velikostí. Sortiment odpovídá posledním módním trendům a nabízí jak elegantní módu pro pracovní a formální příležitosti, tak mladistvé a trendy kolekce.

Ženská krása je tu hýčkána bez ohledu na písmenko vyšité na cedulce a nákupy se konečně stanou potěšením i pro ženy, které se dosud cítily (často právem) ochuzeny. Už se nemusí bát nepříjemných pohledů prodavaček, nebo malého výběru velikostí.

Samozřejmostí jsou krejčovské úpravy na míru, aby model seděl opravdu perfektně.

Pokud nejste z Prahy, nebo jste natolik vytížená, že nemáte čas, nevadí, v nejbližší době se spouští i internetový obchod.

Sortiment je neustále rozšiřován o nové značky, takže si každá z vás určitě vybere svůj styl. A konečně můžete být hrdé na to, že jste velké a krásné!

Určitě vás budou zajímat fotky a výběr modelek.

Modely opravdu předvádí ženy z masa a kostí, nikoli „věšáky na šaty“.

Podívejte se na proměny tří žen

Foto: Big and Beatiful

Čtěte také