Díky čtenářce s nickem řinka si můžeme osvěžit paměť a podívat se na téměř vyhynulý exemplář kdysi tolik oblíbeného účesu. Když se chlap nechtěl vzdát vlasů, přestože byly na ústupu, musel provádět „spí kusy“

brácha

Tak tohle byl můj brácha. Typická přehazovačka, což je patrné i z fotografie. Nikdy se jí nevzdal, prostě se styděl za to, že mu vlasy stále víc řídnou. Jak vlasy řídly, přehazovačka se prodlužovala. Řešil to po svém. Když foukal vítr, raději ven nešel, když nemusel.

Denně jezdil na kole do práce. Nepomáhal ani lak na vlasy, protože pak se celá ta krása ve větru postavila. No vyřešil to po svém. S přehazovačkou se nerozloučil, jak by se dalo předpokládat. Prostě si koupil klobouček a ten už ho doprovázel za větru, sněhu i na kole.

Prostovlasého jste ho mohli vidět jen doma, nebo za úplného bezvětří. Kdyby žil, stoprocentně by tu přehazovačku měl ještě dnes

řinka

Milá řinko, podle fotky soudím, že je tak ze sedmdesátých let, takže věřím, že dnes by si už dal říct. Nebo možná taky ne, můj strýc se jí nevzdal dodnes, a to je vysokoškolský profesor, takže by měl mít „rozum“, chi chi.

Znáte ještě někoho, kdo dnes nosí přehazovačku? Napište nám o něm. Pokud máte zkušenosti, svěřte se nám, jak se s padajícími vlasy smířil váš partner. Ale budeme rádi, když nám napíšete cokoliv k dnešnímu stylovému tématu.

Jaký účes nosí váš partner a jak k němu „dospěl“?

Na vaše příspěvky, fotky a názory se moc těším na adrese: redakce@zena-in.cz

Reklama