A přece křupe!

5cf7a85d5f787obrazek.pngPříprava chleba v domácí pekárně dnes už není ničím neobvyklým. Mnoho lidí tento způsob preferuje před nákupem v obchodě kvůli dietetickým omezením jako je například alergie na lepek. Další zase oceňují fakt, že v domácím chlebu mají všechny ingredience pod kontrolou a mohou se tak bezpečně vyhnout různým konzervantům a zbytečným průmyslově používaným přísadám. Na druhé straně stále mnoho zákazníků od koupě vlastní pekárny odrazoval fakt, že takto připravený chléb je příliš hutný a klasický bochník nepřipomíná tvarem ani strukturou. I proto se japonský výrobce Panasonic rozhodl uvést na trh pekárnu, která ohromí i největší skeptiky. Jako jediná na trhu totiž upeče bochník chleba s křupavou kůrkou, která k čerstvému chlebu prostě patří.

Mistrem pekařem úplně každý

Každý, kdo někdy zkoušel upéct cokoliv z kynutého těsta ví, jak moc mohou výsledek ovlivnit okolní podmínky - například teplota. I proto je pekárna Croustina vybavena technologiemi, které mají tyto vnější podmínky doslova pod kontrolou. Dva speciální senzory se starají o správnou teplotu při kvašení, 5cf7a87540a22obrazek.pngkynutí, odpočívání cesta i při samotném pečení. V praxi to znamená, že průběžně monitorují teplotu místnosti a podle ní upravují celý proces tak, aby byl výsledek vždy dokonalý. Díky tomu na závěr vždy vyjmete z nádoby bochník s křupavou kůrkou a nadýchanou střídkou. Navíc na rozdíl od běžných pekáren tradiční chléb připomíná i tvarem. Bochník z Croustiny je totiž díky speciálnímu tvaru nádoby opravdu oválný.

Podle vašeho gusta

Máte rádi různé typy chleba? S Croustinou si můžete připravit chléb nejen z koupené směsi, ale i podle vlastní receptury - ze zdravějších ingrediencí, bez cukru a soli. Ani nestrávíte dlouhé hodiny hnětením a tvarováním. O vše se postará automatický program a speciální hnětací rameno, které těsto táhne a formuje v oválné formě se žebry. Pečením chleba to však ani zdaleka nekončí. Pekárna disponuje 18 automatickými programy pro přípravu nejrůznějších specialit. Stisknutím jednoho tlačítka a přidáním ingrediencí můžete připravit koláče, těsto na pizzu i ovocný džem. Samozřejmostí je bezlepkové těsto na přípravu pečiva pro celiaky. Tak co říkáte, dáte konečně šanci domácí pekárně?

Panasonic Croustina SD-ZP2000 v elegantní bílé barvě zakoupíte na ALZA.CZ


5c9a47b5e74a8obrazek.png
Více na domaci-pekarny.cz

Reklama