Ztuhlý krk, bodavá bolest, nemožnost pootočit hlavou. Stačí jedna noc ve špatné poloze a hned ráno víte, jaké vás čeká utrpení. Patentovaný a klinicky vyzkoušený vodní polštář Comfort Aqua řeší tyto problémy unikátním způsobem: vaši hlavu a krk bude příjemně nadnášet v jakékoli poloze, do které se pootočíte.

Scanquilt

Nebude už existovat dobrá nebo špatná poloha, všechny budou ty správné. Zdravotní polštář Comfort Aqua pomáhá odstraňovat problémy s nespavostí. Během noci zajišťuje, abyste měli krk i hlavu podloženou stále stejně. Díky němu se hlava v průběhu spánku nedostane do nepřirozené polohy a vy nemusíte ráno přemýšlet, jak přežít celý den se strnulými šíjovými svaly.

Polštář vybavený vodním vakem reaguje ihned na jakoukoliv změnu polohy hlavy. Podobně fungují polštáře s paměťovou pěnou, ty však svůj tvar přizpůsobují výrazně pomaleji. „Vak, naplněný vodou, je uvnitř běžného polštáře z polyesterového rouna. Obavy z protržení vaku mít nemusíte, vše je dostatečně chráněno,“ říká Ivana Šachová, majitelka značky SCANquilt, která novinku v těchto dnech představuje. Podle jejích slov je polštář plněný vodou těžký, ale výhody, které přináší, si každý musí vyzkoušet sám a následně je pokaždé ocení. „Záleží, jak objemný či měkký polštář chcete mít, podle toho ho naplníte odpovídajícím množstvím vody. Pokud by se vám zdálo, že voda trochu šplouchá, zapomněli jste z vaku vytlačit přebytečný vzduch. Ale někdo si možná chce nechat zdát o šumění moře,“ s úsměvem a na základě vlastní zkušenosti dodává Ivana Šachová.

Scanquilt

Comfort Aqua dlouhodobě snižuje bolesti krku a krční páteře a prokazatelně zlepšuje kvalitu spánku. Uvolňuje svaly a ulevuje často nadměrně nebo nesprávně zatěžované páteři. V klinických testech, zkoumajících vliv na rychlost usínání a počet probuzení, vykázal nejlepší výsledky. Kdo ho vyzkoušel, nechce již spát na jiném.

Scanquilt

Produktové informace Comfort Aqua

Scanquilt

Tkanina: 100% bavlna
Výplň: 100% polyesterové vlákno
Vnitřní vodní vak: 100% polyethylen (plní se vodou)
Rozměry: 50 x 70 cm
Praní: ručně s vypuštěnou vodou z vaku, zavřeným uzávěrem a s malým přídavkem tekutého pracího prostředku
Prodejní cena: 2250 Kč

O značce SCANquilt

ScanquiltČeská prémiová značka přikrývek, polštářů, povlečení a bytového textilu existuje už dvacet let. Na počátku devadesátých let začala vyrábět prošívané přikrývky plněné dutým vláknem, které do té doby byly českému zákazníkovi nepříliš známé a dostupné. Přikrývky a polštáře s dutým vláknem SCANquilt si brzy získaly velkou oblibu a značka k nim postupně přidávala ložní soupravy, prostěradla, dekorační polštáře, plédy, přehozy, ubrusy, prostírání, ručníky a další textilie pro kuchyně a koupelny. Po celou dobu své existence si zakládá na vysoké kvalitě svých výrobků a dlouhodobě nabízí jeden z nejpestřejších programů bytových textilií. Jen v sortimentu prošívaných přikrývek vyrábí více než desítku typů s nejrůznějšími funkčními vlastnostmi, v mnoha materiálech, rozměrech či hřejivostech. Zajímavá je například zdravotní řada Medic Silver, vhodná pro alergiky, astmatiky nebo ty, kteří při spaní požadují maximální hygienu, nebo řada Exclusive s unikátní „klimatizační“ přikrývkou Exclusive Clima pro ty, kterým je během noci někdy horko a někdy zima.

Scanquilt

Reklama