Také Vám v letních měsících znepříjemňuje pobyt na Vaší zahradě zápach ze septiku či žumpy? Jistě si vzpomenete na televizní reklamu, ve které už ani zahradní trpaslíci nemohou pro zápach vydržet na zahradě a stěžují si u majitelky domu. Ta s problémem ihned zatočí: použije WC NET Aktivátor septiků. Tento protizápachový přípravek totiž dopraví do septiku enzymy, které spolehlivě a ekologicky odstraní zápach, jenž představuje zásadní problém jak pro každodenní uživatele septiků, tak i pro chataře a chalupáře a jejich okolí. Pokud si i Vy chcete udělat pohodové léto, opalovat se na Vaší zahradě nebo pečovat o Vaši zahrádku, aniž byste pocítili nelibý zápach ze septiku, můžeme Vám doporučit spolehlivý a vyzkoušený přípravek k jeho odbourání.

Protizápachový WC NET Aktivátor septiku vyřeší problémy se zapáchajícím septikem.
Pořízením WC NET Aktivátoru septiků získáte biologický přípravek, který v jímce aktivuje enzymy podporující rozklad odpadu – tuhé složky odpadu se díky enzymům rozpouštějí, čímž je odbourán zápach jinak způsobený pomalým fermentačním, hnilobným procesem. Díky zkapalnění tuhé složky odpadu zároveň nedochází k tvorbě usazenin, které mohou způsobit ve Vašem septiku neplechu. Enzymy současně čistí odpadní vodu v jímce, kterou pak můžete použít k zalévání Vaší okrasné zahrady.


Použití WC NET Aktivátoru septiků je na rozdíl od
obdobných výrobků velice jednoduché a komfortní, letní den na zahradě u vašeho domu nebo u vaší chalupy Vám totiž neotráví žádná složitá příprava jako rozmíchávání a rozpouštění prášku nebo jiné komplikované přípravy v gumových rukavicích. WC NET Aktivátor septiků je totiž balen v jednorázových sáčcích rozpustných ve vodě! Jednoduše tedy vyjmete sáček z krabičky, vhodíte do toaletní mísy a spláchnete. O ostatní se již postarají enzymy, které se samy po rozpuštění sáčku aktivují v kontaktu s vodou. WC NET Aktivátor septiků Vás tedy zbaví nejen nepříjemných přípravných prací, ale i nevábné aplikace naléváním tekutiny přímo do septiku, jak tomu je u většiny konkurenčních produktů.
Pokud chcete odstranit zápach ze septiku, zajistit bezproblémový chod procesů v septiku, snížit podíl tuhé složky odpadu v septiku, a tím snížit náklady spojené s vyvážením a udržováním septiku, stačí, když sáček jednou týdně vhodíte a spláchnete do WC. Pak už si ani trpaslíci nebudou na Vaší zahradě stěžovat na nepříjemný zápach.

 

Jedno balení WC NET Aktivátor septiků obsahuje 12 sáčků, které Vám vystačí na celé tři měsíce. Výrobek seženete v běžné síti hypermarketů a drogerií . Doporučená regálová cena celého balení je 249 Kč, takže cena použití přípravku je pouze 20 Kč týdně.

WC NET Aktivátor septiku:
• Účinně odstraňuje zápach
• Rozpouští tuhé složky odpadu, čímž zabraňuje tvorbě usazenin
• Snižuje náklady spojené s vyvážením septiku / žumpy

• 12 dávek na tři měsíce
• Komfortní použití
• Příznivá cena


Chcete tento skvělý vynález vyhrát? Pak se zúčastněte naší soutěže!