Když se řekne bidet, každý si představí sanitární techniku, které nám umožní pohodlné mytí intimních partií. Ne však každý má pro bidet prostor v koupelně či na záchodě. Elektronický bidet vás ale nejspíš překvapí - montuje se místo prkénka na obyčejnou záchodovou mísu!

bidet

Pojďme se chvíli bavit otevřeně o oné místnůstce. Máte dost toaletních papírů, které vám mnohdy způsobí drobné odřeniny? Nepřipadáte si čistá, když se po vykonání potřeby „pouze“ utřete a kupování vlhčených toaletních papírů se v součtu hodně prodraží... Řešením je elektronický bidet!
„Co prosím?" řeknete si nejspíš, „vždyť bidet je obrovská věc, která se nikam nevejde, a vlastně ani nevím, jak se pořádně používá.“
Nezoufejte, rádi vás vyvedeme z omylu.

Co je elektronický bidet?

Elektronický bidet je zařízení, které velice snadno a rychle nainstalujete na „téměř jakoukoli standardní“ WC mísu výměnou za obyčejné záchodové prkénko. Vznikne tak nepostradatelný pomocník při vaší každodenní hygieně.
Ano, principem bidetu (již toho původního, keramického) je omývání intimních partií vodou. To se nezměnilo. Elektronický bidet ale povýšil tuto činnost na návykový luxus!

Přednosti elektronického bidetu

elektronický bidet

Pokud začnete řešit nákup elektronického bidetu, nezvažujte pouze cenu, ale přihlédněte také k funkcím a designu. Dejte přednost zařízení, které ohřívá vodu průtokově a je úsporné a tím pádem ekologický šetrná.

  • Vyhřívané sedátko s možností regulace teploty
  • Volba teploty vody
  • Volba síly proudu vody
  • Možnost pulsování vody
  • Masážní programy
  • Sušení
  • Jednoduché ovládání tlačítky
  • Snadná montáž
  • Nízká spotřeba
  • Automatické samočištění trysek před a po použití

Proč si pořídit elektronický bidet? Je zdraví prospěšný!

Nejen, že používání bidetu je velice příjemné a ušetříte, při jeho používání, za toaletní papír, ale je zde i zdravotní hledisko. Lékaři totiž doporučují očistu bidetem ženám v období menstruace, v těhotenství, po porodu a při mykotických obtížích. Všichni ho také ocení, jako vynikajícího pomocníka při hemeroidech, inkontinenci, zácpě a střevních potížích. Důvod? Očista toaletním papírem je nedokonalá a může (i při malých zdravotních obtížích v intimních oblastech) člověku způsobit zhoršení stavu.
V neposlední řadě je potřeba zmínit i fakt, že je elektronický bidet velice užitečnou pomůckou pro tělesně postižené. Jeho služeb doceňují i starší lidé, pro něž je velkým ulehčením.

bidet

Kde si elektronický bidet pořídit?

Pokud vás elektronický bidet zaujal a vy nevíte, kde ho sehnat, není nic lehčího než navštívit internetové stránky (viz odkaz níže), kde můžete bidet zakoupit. Na stejných stránkách naleznete také odkaz na kamenné prodejny.

Internetový obchod: www.ebidet.cz

Zaujal-li vás elektronický bidet a ráda byste se o něm dozvěděla více, zasílejte své dotazy odborníkovi, který je rád zodpoví. Dotazy pište přímo do diskuze pod tímto článkem, nebo je zasílejte na e-mail: zuzana.sommerova@zena-in.cz.

Reklama