5a1d39b6bc0d7obrazek.pngBellinda přichází na trh s novinkou – punčochovými kalhotami se stupňovanou kompresí od stehen, přes lýtka až ke kotníkům. Punčocháče Active circulation o síle 16 den mají mentolovou úpravu pro osvěžující efekt. Přináší úlevu pro Vaše unavené nohy. K dostání jsou v odstínu tělové „amber“ a černé, ve velikostech S, M a L.


ABSOLUTNĚ SVOBODNÁ PŘI KAŽDÉM POHYBU DÍKY BELLINDĚ

Bellinda punčochové kalhoty s inovativní, tělu přizpůsobenou konstrukcí BELLINDA ABSOLUT FLEX jsou anatomicky tvarované.  Mají vysoce pružný kalhotkový díl & lem v pase, který perfektně kopíruje každý pohyb. Přináší Vám extra pohodlí po celý den. Díky extra širokému lemu tyto punčochy nesjíždí a nezařezávají se do těla. Jsou průsvitné po celé délce nohou, v jemném lesku pro přirozenou záři vašich nohou a skvěle padnou díky vláknu LYCRA®. Punčochové kalhoty jsou nabízeny v černé, tělové (almond) a amber barvě, ve velikostech S, M a L.
bele1.jpg

NEPOUŠTÍ OKA

Nová generace transparentních punčochových kalhot Absolut Resist 15 DEN, na kterých nikdy netečou oka. Jsou vyrobeny z příze Lycra Fusion technologií 3D pletení. Díky tzv. svařovaným bodům zabraňují pouštění ok. Úžasně vypadající nohy po celý den. Moderní ženy mohou zapomenout na puštěná oka a cítit se svobodně po celý den.

Více na www.bellinda.cz

Reklama