Pokud hledáte přípravek, který pomůže vašim těžkým a bolavým nohám, máme pro vás novinku v podobě přírodního léku!

Je tady přírodní lék ANTISTAX® s extraktem z červených listů vinné révy!

Po dobu více než 100 let je chemické složení jednotlivých částí vinné révy předmětem nesčetných vědeckých studií. Pokud jde o složení, tyto studie odhalily velké rozdíly mezi jednotlivými částmi rostliny a rozdíly mezi různými typy révy.
Nejdůležitějšími aktivními složkami červených listů vinné révy jsou flavonoidy, zabarvující látky obsažené v rostlině.
Flavonoidy mají protizánětlivý účinek a podporují elasticitu a "těsnost" stěn krevních cév (nepropustnost kapilár).
Předpokládá se, že nepůsobí jen na cévy v dolních končetinách, ale také na celý oběhový systém včetně srdce, snižují otoky apod.

Právě díky flavonoidům jsou výtažky z červených listů vinné révy lékařsky využívány po mnoho desetiletí.
Obsah flavonoidů v listech vinné révy (4 - 6 %) je mnohem vyšší než v jiných částech rostliny.

Jak vinná réva dovede léčit?

Dlouho odborníci hloubali nad tím, proč zemědělci z vinařských oblastí Francie téměř nikdy netrpí žilními potížemi, dokud nenarazili na dlouho střežené tajemství lidové medicíny.
U francouzských vinařů bylo zvykem červené listy vinné révy, kterých je při sklizni vína vždy velké množství, sbírat a vyrábět z něj nálevy a kašovité obklady. Nálevy plnili do lahví a pravidelně užívali po malých množstvích. Kaše z listů vinné révy sloužila s velkým úspěchem k lokálnímu ošetření oteklých a bolavých nohou.

Lidová tradice dále vypráví, že v dřívějších dobách, kdy se réva ještě šlapala nohama a kdy se hrozny tak pečlivě neoddělovaly od listů vinné révy, lidé, kteří hrozny šlapali, zřetelně cítili blahodárný účinek této směsi na své nohy. Nakonec z úsporných důvodů a ze zvědavosti zkusili vnitřní i vnější aplikaci samotných listů vinné révy - s ještě mnohem lepšími výsledky - a hle, byl nalezen cenný lék.

ANTISTAX® - odlehčí vašim nohám

Současná farmakologie šla ještě dál. Cenné látky obsažené v červených listech vinné révy byly v laboratořích pečlivě analyzovány a určeny. Z výtažků pak byla vyvinuta moderní léčiva.
Tak také vznikl čistě přírodní lék ANTISTAX®, který obsahuje cenné výtažky z vitis vinifera, červených listů vinné révy.
Standardizovaný výtažek AS195 z červených listů vinné révy a v něm obsažené flavonoidy, pomáhají oslabeným žilám (posilují žilní stěny), brání propustnosti kapilár (vlásečnic) a úniku vody do okolních tkání (otoky).
Pocit tíhy mizí, množství vody, které bylo nahromaděno v žilách, klesá.

Snižuje se nebezpečí rozšiřování žil a tím i porucha funkce žilních chlopní. Zlepšuje se krevní oběh a vazivová tkáň, která je opět dobře zásobovaná živinami, se zpevňuje. Kromě toho mají tobolky Antistax® díky výtažku AS195 i vlastnosti zabraňující vzniku zánětů.
V mnoha případech dochází k odstranění otoků lýtek, bolesti nohou, křečí a pocitů tepla, těžkých a unavených nohou, tvorby křečových žil a dalších nepříjemných příznaků.

V čem vám může tento nový přípravek pomoci?

Slouží jak prevenci, tak i léčbě chronické žilní slabosti zmírňuje bolest nohou, snižuje tvorbu otoků, chrání jemné cévní stěny, podporuje cirkulaci krve a aktivitu látkové výměny v tkáni .

Léčba přípravkem ANTISTAX®

Léčba vyžaduje užívání dvou tobolek jednou denně. K pozorovatelnému zlepšení stavu dochází již po čtyřech týdnech.
Léčebnou kúru lze kdykoliv přerušit, doporučuje se však užívat přípravek trvale. Standardizace zaručuje stálou kvalitu a optimální účinek obsažených složek.

Přípravek prokazuje výbornou snášenlivost a bezpečnost a byl zaregistrován Státním úřadem pro kontrolu léčiv (SÚKL) v kategorii volně prodejných přípravků.

Reklama