Nebojte se, nejde o šíření žádné poplašné zprávy, milé čtenářky, jen o dnešní téma. Na stránkách magazínu ŽENA-IN.cz si dnes budeme celý den povídat o zániku civilizace, hrozící válce a vůbec všech možných děsivých hypotézách, které nás možná potkají...

Dobré ráno, milé čtenářky - možná poslední...

Téma pro dnešní den je o katastrofách, které nás možná čekají. Máte nějakou vlastní teorii? Strach, nebo naopak chcete nějakou teorii vyvrátit? Pokud ano, zapojte se! Co se bude dít možná?

Téma dne 9. června 2011: Konec světa

  • Máte nějakou teorii o konci světa?
  • Bojíte se data 21. 12. 2011?
  • Cítíte ve vzduchu válku?

Posílejte mi své odpovědi na výše uvedené otázky (nebo alespoň na jednu z nich) jako příspěvky k dnešnímu tématu. Rozviňte svou odpověď do krátké úvahy, nestačí mi pouhé ano, či ne. Váš příspěvek nechť je dlouhý alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete zvětšit šanci na uveřejnění a mít tak možnost získat hezký dárek, totiž krásnou karetní hru pro jednoho až osm hráčů Vesmír od firmy Albi a knihu Můj okamžik prozření autorky Jill Bolteové Taylorové z nakladatelství Ikar. Text posílejte na redakční e-mail, do jehož předmětu nezapomeňte uvést heslo (viz níže).

Zasílání příspěvků k tomuto tématu končí 9. června 2011 v 15.00 hodin.

vesmirkniha

Reklama