Kurzy vaření, malování, keramiky, vyšívaní jsou dnes běžné. Žádná z žen by se nejspíš nestyděla na nějaký z výše uvedených vzdělávacích programů zajít. Proč tedy neabsolvovat zdokonalování v oblasti sexu? Vždyť sexualita dřímá v každé z nás, chce to jen umět ji probudit.  

Sex, pro někoho pouze „bezvýznamná“ tři písmena, jiný v tom vidí podstatu spokojeného osobního života. Já osobně patřím do druhé skupiny. Sex je pro mě zábava a hlavně neodmyslitelná součást bytí. Když mi tedy přišla nabídka k absolvování kurzu s názvem Umění potěšit muže, neváhala jsem. Těšila jsem se, co se nového přiučím.

sex

Dvoudenní kurz začal v sobotu ráno. Sešlo se nás deset odhodlaných, lehce nervózních žen. Od samého začátku jsem se snažila vyčíst, proč je zde tamta, nebo tato dáma. Na tuto otázku jsem dostala odpověď vzápětí. Postupně jsme mohly sdílet, proč na kurzu jsme. Jedna dostala kurz od dnes již expřítele, druhá šla, aby pozvedla sex s dlouholetým partnerem na jinou úroveň, třetí doufá, že po absolvováních kurzu se jí podaří utáhnout nového chlapa (berte s nadsázkou).

Sex koučka Julie Gaia Poupětová, byla ta, co do nás měla za dva dny vložit co nejvíce zkušeností a znalostí. Musím říct, že se mi její přístup od začátku líbil, hlavně otevřenost, se kterou se nejen o sexu bavila. Je to žena na svém místě.

Sobotní dopoledne probíhala především teorie, která mě až tak nebavila, přiznávám. Lepší to bylo, když jsme se dostaly k práci se studem. Všechny ženy ho totiž moc dobře známe. Věděly jste, že projevem studu může být i jakýkoli dotek rukou na obličeji? V rámci tohoto programu bylo i kruhové cvičení s ostatními účastnicemi. Měly jsme se například navzájem obejmout, pochválit se, či se dotknout ukazováčku té druhé jako penisu partnera. Zde se stud projevil i u mě. A to jsem si myslela, že mě jen tak něco nerozhodí. Jenže hladit prst cizí ženy, představovat si, že je to úd, bylo trochu zvláštní.

Odpoledne jsme věnovaly nejlepším praktikám. Gaia nám prozradila tři dovednosti, které by měla mít v arzenálu každá z nás, která chce aspirovat na nejlepší milenku. Dále jsme probíraly anatomii penisu, důležitá místa pro uspokojení muže a nezbytnou komunikaci. Právě ta je klíčová pro dokonalou souhru dvou či více osob, nejen v sexuální oblasti. My se zaobíraly hlavně tou sexuální.

Julie Gaia Poupětová

Některé informace pro mě byly známé, ale sem tam jsem se nestačila divit. Jistě víte, že partneři by si měli vonět. U nás žen to muži poznají snadno, přičichnou k temenu hlavy a hned poznají, jestli jsme vhodné. Zdali se jedná o správného kandidáta pro nás, zjistíme tak, že muži přičichneme pod šourek, na hráz. Tam by nám měl muž vonět. Vtipné, že? Je tomu ale opravdu tak!

Část nazvaná Ruční práce, to bylo to pravé ořechové, tedy pro mě rozhodně. Nejprve jsme zhlédly video, kde byla názorná ukázka, a následně jsme si seznam hmatů trénovaly na gumovém penisu. U některých názvů jsem se nasmála, jako třeba Vlasáč z Palm Beach, což je mimochodem velmi oblíbený hmat pro muže. Z tohoto cvičení jsem se snažila zapamatovat maximum, jistě se to bude hodit.  

Pokud si myslíte, že v neděli to už nemohlo být zajímavější, pletete se! Rozhodně klikněte na další stránku.


julie gaia poupětová

Neděle byla pravým opakem soboty. Všimla jsem si, jak účastnice už nebyly „sešněrované“ jako tomu bylo předchozí den. Uvolněné, usměvavé, bavily se u šálku kávy či čaje. Jedna z dam prozradila, že večer po kurzu udělala partnerovi masáž, kterou jsme se učily. Výsledek byl prý skvělý, sám partner si to nemohl vynachválit.

Na co jsme se ale všechny těšily a byly zvědavé, byla názorná ukázka masáže. Sex koučka Gaia si na to pozvala svého partnera. Ten přišel, lehl si, my se poskládaly kolem nich a šlo se na věc. Musím říct, že jsem si myslela, že budu v pohodě, ale byla jsem zpočátku nervózní. Říkala jsem si, že koukat na někoho, jak to dělá druhému, je divný. Nebylo, naopak, bylo poučné vidět to v reálu.

Následně jsme se věnovaly orálním technikám. Opět jsme dostaly seznam triků, kterými muže dostaneme do kolen. Úplně nejdůležitější je první dotek, ten totiž v muži vyvolává onu touhu. Než ho tedy vezmete do úst, chvilku s ním laškujte. Ovšem kromě šikovné pusy to chce i něco navíc, tím je oční kontakt. Rozhodně jej nepodceňujte!

Po pauze následovala výuka s názvem Deep throat neboli hluboké hrdlo. Tato praktika je většině žen velmi nepříjemná, ale pány dokáže vystřelit až do vesmíru. Pokud byste se ji chtěla naučit, není problém. Po malých krůčcích se ke královně hlubokého hrdla můžete dopracovat.

Shrnutí:

Ať už se vám zdá kurz Umění potěšit muže sebevíc divný, zvláštní, nepochopitelný či dokonce ujetý, na jeho konci odcházely zcela jiné ženy, než tam přišly. Dveře opouštěly dámy se vztyčenou hlavou, s úsměvem na rtech, a v očích bylo vidět odhodlání změnit svůj dosavadní milostný život. To mě nadchlo. Troufnu si říct, že pokud je žena opravdu šťastná, je i muž. Tím pádem celý vztah získá jinou, mnohem zajímavější jiskru. Věřím, že díky tomuto kurzu se upevní nejedno soužití.

Sex jako takový, ven-dovnitř, podle mého soudu dokáže každý, není to žádná velká věda, ale všechny ty věci okolo, umět si to užít, komunikovat, pochopit, co mně a druhému se líbí, to je to, o co jde. Je potřeba si to uvědomit. Na kurzu Umění potěšit muže se naučíte nejen užitečné triky a chmaty, ale probudíte v sobě i onu nymfu, která dřímá v každé z nás.

Ještě poslední věc na závěr. Pokud byste se chtěla něčemu přiučit, ale stydíte se absolvovat kurz, ač není důvod, můžete vyzkoušet jeden z on-line kurzů. I zde, pod taktovkou Julie Gaii Poupětové, se přiučíte spoustě novým věcem. Více naleznete zde www.juliegaiapoupetova.cz

Čtěte také:

Reklama