Unikátní zásobník na vodu s automatickým rozprašovačem
5cebda4056c21obrazek.png

5cebae35529a0obrazek.pngVestavěný zásobník na vodu automaticky rozprašuje vodu ultrasonickou tryskou na čištěný povrch, což je ideální pro klasická okna i velké skleněné plochy jako např. výkladní skříně obchodu či kanceláře. Tento unikátní systém používá dnes pouze značka HOBOT a nabízí tak unikátní čištění oken bez zanechání šmouh a otisků.

HOBOT-298 je vybaven technologií, která si sama vypočítává dráhu čištění, detekuje okraje a rámy čištěných skel a oken. Sám automaticky rozpozná velikost povrchu ve vodorovné i svislé poloze a zvládne umýt velké plochy o šířce až 8 m.
Jak se pohybuje? Podtlakem se přisaje na čištěný povrch např. okna, zrcadla apod. Po ploše traverzuje a přitom utěrka z jemného mikrovlákna povrch perfektně čistí a zároveň leští. Utěrky se používají opakovaně a je možné je vyprat v pračce, bez použití aviváže.
5cebae263a232obrazek.png

Nespadne a nerozhodí ho ani výpadek elektřiny

Pomocník HOBOT-298 je vybaven bezpečnostními senzory a bezpečnostním lanem.  Ani v případě náhlého výpadku elektrického proudu se nemusíte bát, že přestane pracovat a spadne z čištěné plochy. Je totiž chráněn záložní UPS baterií.

Více na HOBOT.CZ
5cebae4e1ddd0obrazek.png

Reklama