Online konfigurátor pro modulovou lednici

Díky jednoduchému online konfigurátoru si už od července budete moci lednici Samsung Bespoke přizpůsobit na míru svým potřebám i stylu interiéru. Nejprve si zvolíte počet a typ jednotlivých modulů, které mezi sebou můžete libovolně kombinovat. Můžete tak mít vedle sebe jednodvéřovou lednici a mrazák na způsob americké chladničky, ale třeba i dvě kombinované lednice a jednu jednodvéřovou, mrazák a kombinovanou lednici… zkrátka jakkoliv potřebujete. Jednotlivé moduly se pak pomocí spojovacích dílů spojí do jednoho celku.

l1.jpg
 
Ve druhém kroku konfigurace už si můžete hrát s barevným provedením. Kombinovat můžete různé druhy povrchových úprav a barevných odstínů tak, aby vám finální lednička perfektně ladila s interiérem.

Lednice se skvělými funkcemi

Kromě toho, že je lednice Samsung Bespoke stylová, je také samozřejmě vybavena skvělými funkcemi a vychytávkami. V první řadě je její vnitřní objem daleko větší než u běžných ledniček se stejnými vnějšími rozměry. S hloubkou 60 cm, což je rozměr, který perfektně sedne k vaší kuchyňské lince, nabízí objem až 390 litrů! Je to dáno tenčími stěnami lednice a vysoce účinnou izolací.
 
Vnitřní uspořádání chladničky Bespoke si můžete snadno upravit tak, aby vám to vyhovovalo. A zároveň vaše potraviny zůstanou díky rovnoměrnému chlazení jednotlivých přihrádek a udržování optimální vlhkosti déle čerstvé.

Lehký, výkonný a stylový vysavač

l2.jpg

V konceptu Bespoke Samsung představil i další domácí spotřebiče. Na trhu je zatím bezdrátový tyčový vysavač Bespoke Jet Pet. Je lehký tak, že s ním bez problémů mohou vysávat i děti, přitom disponuje vysokým sacím výkonem, který si poradí s chlupy vašich mazlíčků i jemným mikroprachem. V dobíjecí stanici pak pomocí stisku tlačítka jednoduše vysypete prachovou nádobu, aniž by se přitom prach rozvířil, a pro vás tak bude vysávání daleko příjemnější, než kdy dřív. A díky modernímu designu tohoto inovativního vysavače jej ani nebudete chtít schovávat do skříně a naopak ho úplně klidně necháte stát v obývacím pokoji, i když už je návštěva za dveřmi.

62a1bbe8aa181obrazek.png

Reklama