Musím říci, že se mi vaše dnešní příběhy moc líbily, prožívala jsem občas pěkně silné emoce. Co existuje lidských osudů, trápení, radostí, křivd. On ten život fakt není žádný mejdan. Zaujalo mě pochopitelně příspěvků více, ale nakonec jsem se rozhodla odměnit:

Lleennuu

Jako první ji napadl originální úhel pohledu a dětství díky otčímovi neměla nejšťastnější. Naše věrná Věrulinka mě skoro rozplakala, úplně jsem se do jejího příběhu vžila, ale musíme s dárečky myslet i na ostatní.

Takže drahá Lleennoo, moc blahopřejeme a posíláme tělový spray Adidas a sadu kondomů (přece jen ty nevlastní děti...)

A vy ostatní se už těšte na Danino zítřejší nakupovací téma.

Patříte mezi ženy, které nákupy zbožňují, nebo z nich mají spíš husí kůži? Pojďte si o svých nákupech zítra popovídat. Co vás na nich baví a co vám naopak kazí požitek z nakupování? S kým ráda nakupujete, a s kým je to naopak očistěc? Máte jistě spoustu zážitků z nakupování, tak se s nimi zítra svěřte.

Už vás něco znechutilo natolik, že jste se otočila na podpatku a odešla? Máte nějakou příhodu z nakupování?Pohádala jste se někdy s prodavačkou? Jak se vám nakupuje s partnerem? Jak se vám nakupuje s dětmi? Napište nám své příhody s nakupováním, svěřte se svými zkušenostmi, pojďte si vyměnit názory.

Pište na adresu:

redakce@zena-in.cz

A nejen kvůli zítřejšímu tématu bude stát za to příjít na Žena-in.

Chystáme pro vás SOUTĚŽ O 1000 Kč.

Jste zvědavé, o čem bude? Otevřete si naše stránky v 8.00 a uvidíte.

Reklama